Flea Market

Number of items: 867

Iparművészeti Vállalatos Retró fém doboz, kopott, 15x10x3cm
12541.

2 000 HUF

Szürkéskék gyöngyös bizsu szett, nyaklánc + 2 pár fülbevaló
12542.

2 000 HUF

Pancer lánc, bőr díszítéssel
12543.

Pancer lánc, bőr díszítéssel

1 400 HUF

Zöld ásványokból álló karperec
12544.

1 200 HUF

Fehér kövekkel gazdagon kirakott nyakék, kis kopásnyomokkal
12545.

4 000 HUF

Vegyes bizsuk, gyűrű, karlánc, reif, madzsetta pár, bross, kopott.
12546.

3 000 HUF

Cipőgomboló és körömcsipesz, fém, kopott.
12547.

1 200 HUF

2 db bross Limoges és camea jellegű, egyik jelzett, kopott, d: 5,5 és 4,5cm
12548.

3 000 HUF

Parker töltőtoll, arany (Au) 18K tollheggyel, jó állapotban, h: 12,5 cm
12549.

7 000 HUF
18,97
21,88

Német ólom bross, figurális, Deuchelried 1976 felirattal, kopott. 10x7,5cm
12550.

5 000 HUF

Pocket Balance húzós mérleg, kiló mérő. h:18 cm
12551.

2 000 HUF

Nagyító, fa, csont és gyöngyház kombinációjával díszített fogóval, kopott, apró repedés. h: 16,5cm
12552.

2 000 HUF
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF