Flea Market
Number of items: 867
2530112
12265
408
Flea Market
Japán lakk doboz, kopott. 20x11 cm
3 000 HUF
2530111
12266
408
Flea Market
Japán lakk doboz, erősen sérült, javításra, restaurálásra szorul. m: 8,5 cm
2 000 HUF
2530110
12267
408
Flea Market
Japán lakk tálca, erősen sérült, javításra, restaurálásra szorul. 26x20cm cm
1 600 HUF
2530108
12268
408
Flea Market
Japán lakk asztalka, erősen sérült, javításra, restaurálásra szorul. d: 35 cm
10 000 HUF
2529528
12269
408
Flea Market
Minolta távcső, jó állapotban, kopott tokban, (7x50) 19,5×18 cm
4 000 HUF
2529513
12270
408
Flea Market
2 db csatos üveg, kopott, rozsdás, m: 26cm
2 000 HUF
2529441
12271
408
Flea Market
Bridge feliratos kártyadoboz, kopott, 22x12cm
1 400 HUF
2529424
12272
408
Flea Market
Rattan és fém ékszeres ládika 33x19 cm
2 400 HUF
2529428
12273
408
Flea Market
Rattan és fém ékszeres ládika 22x14 cm
2 000 HUF
2529432
12274
408
Flea Market
Rattan és fém ékszeres ládika 26x10 cm
1 400 HUF
2529376
12275
408
Flea Market
Lemezárugyár, retró diavetítő fém házzal, működőképes állapotban, kopásnyomokkal,
2 000 HUF
2529361
12276
408
Flea Market
Vietnámi parafa faragás, üveg vitrinben, 29x30 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m