Flea Market

Number of items: 867

Japán lakk doboz, kopott. 20x11 cm
12265.

3 000 HUF

Japán lakk doboz, erősen sérült, javításra, restaurálásra szorul. m: 8,5 cm
12266.

2 000 HUF

Japán lakk tálca, erősen sérült, javításra, restaurálásra szorul. 26x20cm cm
12267.

1 600 HUF

Japán lakk asztalka, erősen sérült, javításra, restaurálásra szorul. d: 35 cm
12268.

10 000 HUF

Minolta távcső, jó állapotban, kopott tokban, (7x50) 19,5×18 cm
12269.

4 000 HUF
11

2 db csatos üveg, kopott, rozsdás, m: 26cm
12270.

2 000 HUF

Bridge feliratos kártyadoboz, kopott, 22x12cm
12271.

1 400 HUF

Rattan és fém ékszeres ládika 33x19 cm
12272.

2 400 HUF

Rattan és fém ékszeres ládika 22x14 cm
12273.

2 000 HUF

Rattan és fém ékszeres ládika 26x10 cm
12274.

1 400 HUF

Lemezárugyár, retró diavetítő fém házzal, működőképes állapotban, kopásnyomokkal,
12275.

2 000 HUF
35

Vietnámi parafa faragás, üveg vitrinben, 29x30 cm
12276.

2 000 HUF
22

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF