Flea Market
Number of items: 605
2520290
11947
407
Flea Market
Öntöttvas puttó figura, dísz, sérült zománccal, rozsdafoltokkal, m: 19 cm
3 000 HUF
2520959
11948
407
Flea Market
Szarvasi asztali lámpa, vezetékkel, égő nélkül, kopásnyomokkal, a kapcsoló rossz, m: 43 cm
2 000 HUF
2477900
11949
407
Flea Market
4 db márkás bőr- és egyéb őv. Marks and Spencer, régi, stb.
2 400 HUF
2465379
11950
407
Flea Market
1 800 HUF
2444533
11951
407
Flea Market
3 db porcelán díszműáru, kopott, sérült. jelzett.
1 800 HUF
2483941
11953
407
Flea Market
1 600 HUF
2483947
11954
407
Flea Market
3 db réz falikar kb 30 cm
5 000 HUF
2483949
11955
407
Flea Market
2 db bronz kétágú falikar, hozzá való burákkal (kis csorbákkal) 31x20 cm
8 000 HUF
2185846
11956
407
100
Flea Market
134-es méretű gyerek karate ruha, sárgás folttal
2415581
11957
407
Flea Market
Kis bolha tétel: 4 db fém szalvétagyűrű dobozában, szuvenír, hamutartó, teás doboz
1 200 HUF
2415541
11958
407
Flea Market
A primer of Chinese acrobatics VHS és könyv, díszdobozban.
1 600 HUF
2493854
11959
407
Flea Market
Régi, festett, aranyozott díszítésű képeslap-/fotóalbum, félvászon-kötés, sérült, kopott borítóval és gerinccel, 37,5x24 cm
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m