Flea Market

Number of items: 605

Lehel kürtje másolat, festett gipsz. kopott, h: 25,5cm
11861.

1 000 HUF

Régi fa asztali tükör kopott, m: 29,5cm
11862.

2 600 HUF
7,05

Utolsó vacsora, öntött bronzírozott fém, kopott, 15x28cm
11863.

1 000 HUF

2db Olasz réz kilincs, jelzett, kopott, 25x13 cm
11864.

2 000 HUF

LIVARNO LUX csiptethető halogénlámpa, gyári dobozában.
11865.

2 000 HUF

TRONIC elemtöltő, elemekkel, original csomagolásban.
11866.

3 000 HUF

Üveg vajtartó fém fedővel és tálcával, jelzett, kopott, d: 17cm, Fém doboz, jelzés nélkül, kopott, 9,5x9,5cm
11867.

4 000 HUF
9

Stühmer fadoboz, sérült, 19x26cm
11868.

2 000 HUF

Réz gyertyatartó, kettős spirál vonalú résszel, kopott, m: 21 cm
11869.

2 000 HUF

Állítható női sámfa pár, fa, fém. h: 23 és 26 cm.
11870.

2 000 HUF

Kínai réz dísztál sárkányos mintával, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 30,5 cm
11871.

1 200 HUF

Alpakka gyertyatartó, sérült, jelzés nélkül, kopott, m: 10cm
11872.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF