Flea Market
Number of items: 605
2517527
11861
407
Flea Market
Lehel kürtje másolat, festett gipsz. kopott, h: 25,5cm
1 000 HUF
2517524
11862
407
Flea Market
Régi fa asztali tükör kopott, m: 29,5cm
2 600 HUF
2517245
11863
407
Flea Market
Utolsó vacsora, öntött bronzírozott fém, kopott, 15x28cm
1 000 HUF
2517241
11864
407
Flea Market
2db Olasz réz kilincs, jelzett, kopott, 25x13 cm
2 000 HUF
2517211
11865
407
Flea Market
LIVARNO LUX csiptethető halogénlámpa, gyári dobozában.
2 000 HUF
2517207
11866
407
Flea Market
TRONIC elemtöltő, elemekkel, original csomagolásban.
3 000 HUF
2517160
11867
407
Flea Market
Üveg vajtartó fém fedővel és tálcával, jelzett, kopott, d: 17cm, Fém doboz, jelzés nélkül, kopott, 9,5x9,5cm
4 000 HUF
2517154
11868
407
Flea Market
Stühmer fadoboz, sérült, 19x26cm
2 000 HUF
2517084
11869
407
Flea Market
Réz gyertyatartó, kettős spirál vonalú résszel, kopott, m: 21 cm
2 000 HUF
2517062
11870
407
Flea Market
Állítható női sámfa pár, fa, fém. h: 23 és 26 cm.
2 000 HUF
2516922
11871
407
Flea Market
Kínai réz dísztál sárkányos mintával, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 30,5 cm
1 200 HUF
2516847
11872
407
Flea Market
Alpakka gyertyatartó, sérült, jelzés nélkül, kopott, m: 10cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m