Antique

Number of items: 63

Bronz falikar pár gyertyaizzós kivitellel. 1920 körül. m: 36cm
11564.

36 000 HUF
97,56
112,50

Pleisztocén korú Mammuthus primigenius fog. A fog eleje és vége ép, a két oldala és a rágófelszín a bányaművelés során sérült. cca. 3 millió éves. m: 19x9x12cm. Tömege kb: 2530 g A fog felülete PVB-vel (Movital) van konzerválva.
11565.

50 000 HUF
135,50
156,25

Fock Antal (1924-2004): Jézus. Mozaik. Jelzés nélkül. 63x43cm
11566.

20 000 HUF
54,20
62,50

Fock Antal (1924-2004): Absztrakt kompozíció. Mozaik. Jelzés nélkül. 49x49cm
11567.

20 000 HUF
54,20
62,50

Régi kínáló, márvány talp, bronz rátéttel, borostyánüveg tállal. Kopott, picit ferde. m: 19 cm, d: 29cm
11568.

24 000 HUF
65,04
75,00

Francia Limoges tűzzománc csendélet, jelzett, szép keretben, 12x9cm
11569.

20 000 HUF
54,20
62,50

Fock Antal (1924-2004): Absztrakt kompozíció. Mozaik. Jelzés nélkül. 52x52cm
11570.

20 000 HUF
54,20
62,50

Fock Antal (1924-2004): Galambok. Mozaik. Jelzés nélkül. 30x61cm
11571.

20 000 HUF
54,20
62,50

Abbázia üvegkép, fa keretben, kopott, d: 12cm
11572.

6 000 HUF

Art deco tintatartó, hialit üveg, üveg, réz foglalattal, kopott, sérült, 17,5x10,5x8cm
11573.

3 000 HUF

Amerikai keresztelőkancsó, ezüstözött fém, jelzett: Pilgrim , kopott, m: 23 cm
11574.

3 000 HUF

Angol keresztelőkancsó, ezüstözött fém, jelzett: International Silver Company, kopott, m: 23 cm
11575.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF