Jewellery
Number of items: 237
2507760
19216
406
Jewellery
Ezüst(Ag) kereszt színes kövekkel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 3,3 g
6 000 HUF
2507763
19217
406
Jewellery
Ezüst(Ag) szabja formájú medál, jelzett, h: 6 cm, nettó: 9,7 g
5 000 HUF
2507768
19218
406
Jewellery
Ezüst(Ag) Szent György medál, jelzett, 3,5×2,5 cm, nettó: 5,2 g
4 000 HUF
2507774
19219
406
Jewellery
Ezüst(Ag) medál kék kővel, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 7,8 g
2 000 HUF
2506212
19220
406
Jewellery
Ezüst(Ag) táncos miniatűr, jelzett, m: 10 cm, nettó: 32 g
12 000 HUF
2494335
19221
406
Jewellery
Ezüst (Ag.) hajkefe, ruhakefe, jelzett, jó állapotban, h:24 cm, bruttó:105 g
6 000 HUF
2512508
19222
406
Jewellery
Ezüst (Ag): Dísztőr, jelzett, nettó: 10 g, h: 20 cm
4 000 HUF
2387650
19223
406
32000
Jewellery
32 000 HUF
2413934
19224
406
180000
Jewellery
180 000 HUF
2512545
19225
406
Jewellery
Ezüst (Ag) fejű sétapálca. Gravírozott, virágokkal díszített. Jelzett. 90 cm
10 000 HUF
2512907
19226
406
38000
Jewellery
Ezüst(Ag) hólyagos tálca, jelzett, 35,5×18 cm, nettó: 340 g
38 000 HUF
2510086
19227
406
30000
Jewellery
6 db Ezüst (Ag) talpas kupica, jelzett, 1867-1937 közötti magyar fémjellel, kisebb kopásnyomokkal, m: 11 cm, 237 g
30 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m