Jewellery

Number of items: 237

Ezüst(Ag) kereszt színes kövekkel, jelzett, h: 4 cm, bruttó: 3,3 g
19216.

6 000 HUF

Ezüst(Ag) szabja formájú medál, jelzett, h: 6 cm, nettó: 9,7 g
19217.

5 000 HUF

Ezüst(Ag) Szent György medál, jelzett, 3,5×2,5 cm, nettó: 5,2 g
19218.

4 000 HUF

Ezüst(Ag) medál kék kővel, jelzett, h: 5 cm, bruttó: 7,8 g
19219.

2 000 HUF

Ezüst(Ag) táncos miniatűr, jelzett, m: 10 cm, nettó: 32 g
19220.

12 000 HUF

Ezüst (Ag.) hajkefe, ruhakefe, jelzett, jó állapotban, h:24 cm, bruttó:105 g
19221.

6 000 HUF

Ezüst (Ag): Dísztőr, jelzett, nettó: 10 g, h: 20 cm
19222.

4 000 HUF

19223.

32 000 HUF
86,72
100,00

19224.

180 000 HUF
487,80
562,50

Ezüst (Ag) fejű sétapálca. Gravírozott, virágokkal díszített. Jelzett. 90 cm
19225.

10 000 HUF
9

Ezüst(Ag) hólyagos tálca, jelzett, 35,5×18 cm, nettó: 340 g
19226.

38 000 HUF
102,98
118,75

6 db Ezüst (Ag) talpas kupica, jelzett, 1867-1937 közötti magyar fémjellel, kisebb kopásnyomokkal, m: 11 cm, 237 g
19227.

30 000 HUF
81,30
93,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF