Jewellery
Number of items: 237
2507026
19156
406
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, kék kővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,71 g
3 000 HUF
2507033
19157
406
Jewellery
Ezüst(Ag) állítható gyűrű, zafírral, jelzett, bruttó: 2 g
8 000 HUF
2507049
19158
406
Jewellery
Ezüst(Ag) glídes karkötő, jelzett, h: 19,5 cm, nettó: 20,45 g
5 000 HUF
2508614
19159
406
Jewellery
Aranyozott ezüst(Ag) gyűrű, jelzett, méret: 54, bruttó: 5,4 g
2 400 HUF
2508710
19160
406
Jewellery
Ezüst(Ag) kulcstartó lánccal, jelzett, 6,5×2,2 cm, nettó: 6,3 g
2 400 HUF
2508706
19161
406
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) apró kövekkel kirakott masnis bross, jelzett, 3,5×1,7 cm, bruttó: 3,8 g
2 200 HUF
2508695
19162
406
Jewellery
Ezüst(Ag) kék köves, meandermintás fülbevalópár, jelzett, 2×0,8 cm, bruttó: 2,2 g
1 400 HUF
2508714
19163
406
Jewellery
Ezüst(Ag) bordó köves gyűrű, jelzett, méret: 49, bruttó: 2,4 g
1 400 HUF
2508732
19164
406
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, fonott díszítéssel, jelzett, méret: 56, bruttó: 3,8 g
1 600 HUF
2508737
19165
406
Jewellery
Ezüst(Ag) áttört delfines gyűrű, jelzett, méret: 53, nettó: 2,6 g
1 400 HUF
2508701
19166
406
Jewellery
Ezüst(Ag) szoliter köves gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 4,1 g
2 000 HUF
2508704
19167
406
Jewellery
Ezüst(Ag) szoliter köves gyűrű, jelzett, méret: 53, bruttó: 2,9 g
1 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m