Sculptures, statuettes, plaques
Number of items: 49
2319224
11595
406
16 000 HUF
2505946
11596
406
Afrikai faragott női büszt párban,kopott, jó állapotban m:18 és 19 cm
3 000 HUF
2506036
11597
406
Afrikai bennszülött férfi figura, faragott fa, jelzés nélkül, m: 34 cm
5 000 HUF
2506035
11598
406
Afrikai bennszülött női figura, faragott fa, jelzés nélkül, repedéssel, m: 38 cm
5 000 HUF
2511512
11599
406
Garajszki József (1934- ): Kiűzetés. Bőrplasztika, jelzett. Hátoldalán Vizualart Alkotóközösség címkéjén feliratozott. Fa keretben. 50x38 cm
8 000 HUF
2512796
11600
406
Mulatozás a fogadóban. Bronz dombormű. Jelzés nélkül. 22x16 cm
5 000 HUF
2512712
11601
406
Ádám és Éva az arkangyallal Bronz dombormű. XX. sz. eleje. 24 cm
16 000 HUF
2512686
11602
406
Jelzés nélkül: Bányász szobra. Bronz. műkő talapzattal. m: 24 cm
20 000 HUF
2512666
11603
406
Ács József (1931): Ülő akt. Terrakotta, Jelzett. 33 cm
6 000 HUF
2512649
11604
406
Jelzés nélkül: Öntőmunkás. Bronzírozott fém. fa talapzaton. m: 21 cm
10 000 HUF
2512642
11605
406
Orbán József (1901-1974) Krisztus fej. Mázas cserép. Jelzett 21 cm
4 000 HUF
2506064
11606
406
Kucs Béla (1925-1984): Ivó lány - Szomjúság. Mázas kerámia, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 19 cm
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m