Flea Market Number of items: 513
2454708
12007
406
Flea Market
Vegyes evőeszközök, benne ezüst nyelű, ezüstözött, vas is.
3 600 HUF
2475963
12008
406
Flea Market
Virágmintás gyertya, sérült. m: 15cm
1 000 HUF
2475998
12009
406
Flea Market
Berndorf alpakka leveses merőkanál. jelzett, kopott, h:30cm
1 200 HUF
2475991
12010
406
Flea Market
Tűgobelines pudrié d:7,5cm, és parfümös üveg m:9,5cm.
2 000 HUF
2431209
12011
406
Flea Market
Szecessziós fogvájótartó és tálka, + ón pohárka, kopásnyomokkal, h: 12 cm, 15×11 cm, m: 6,5 cm
4 000 HUF
2482627
12012
406
Flea Market
Svejk a derék katona (posztó) m: 9,5cm, Kisbíró (fa) m: 15 cm
3 000 HUF
2483627
12013
406
Flea Market
6 db alátét és dugós kiöntő, tartóban, tartón kis sérülés, 13×6 cm
1 000 HUF
2475986
12014
406
6500
Flea Market
Angol, ezüstözött szervírozó készlet, jelzett, karton dobozban, h: cca. 25 cm
6 500 HUF
2390606
12015
406
Flea Market
Borostyán ékszer szett. nagyilánc, karlánc, gyűrű.
6 000 HUF
2511312
12016
406
Flea Market
5 db csengővel ellátott dísz tárgy ganésa és más hindu istenség figurával, falra akasztható, apró kopásnyomokkal, jelzés nélkül, h: 23 cm
3 000 HUF
2483591
12017
406
Flea Market
"A vezeték érintése életveszélyes!" fém tábla, kopásnyomokkal, 16,5×25 cm
1 800 HUF
2512406
12018
406
Flea Market
Retró piknik készlet (6 db evőeszköz, konzervnyitó, 2 db vágódeszka, sószóró, szalvéták), helyenként kisebb rozsdafoltokkal, műbőr tokban, 22,5x13x4 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house