https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Travelling, Local History Number of items: 208
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2502986
15121
405
0
1000
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Dr. Farkas Károly (szerk.): Magyarország gyógyfürdői, gyógyhelyei és üdülőhelyei. Budapest, 1962, Medicina. Kiadói egészvászon-kötés.
Starting price:
1 000 HUF
2498732
15122
405
0
1000
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Buda-Pest. Előadva Alt Rudolf által. Bp.,1983, ÁKV. Az 1845. évi kiadás (Pest, Hartleben Konrád Adolf) reprintje! Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Starting price:
1 000 HUF
2441235
15123
405
0
3000
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
A. E. Johann: 40.000 kilométer az ismeretlen Ázsián keresztül. Fordította Benedek Marcellné. A szerző eredeti felvételeivel. Bp., én., Dante. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon kötés.
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2441232
15124
405
0
1600
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Katz Richárd: Vidám napok barna emberek között. Ford.: Görög Imre. Bp., é.n., Tolnai. Fekete-fehér fotókkal, és egy térképpel. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2443691
15125
405
0
5000
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Drucker Tibor: Pestkörnyéki munkásotthonok krónikája. Csepel. Szerk.: Dr. Fazekas Antal. Emlékek Budapest múltjából sorozat. Bp, 1964, Budapesti Történeti Múzeum.Papírkötésben, kissé kopott papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
2442138
15126
405
0
1400
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Karl Baedeker: Italien von den Alpen bis Neapel. Kurzes Reisehandbuch. Leipzig, 1908, Verlag von Karl Baedeker, XLII+412 p. Hatodik kiadás. Térképekkel illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel./ Linen-binding, with worn cover, and damaged spine, in German language. Sixth edition.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2224840
15127
405
0
1600
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Árszabások a Borsod-Abaúj-Zemplén megyei Levéltárban. 1625-1849. Összeáll.: Hőgye István, Seres Péterné. Borsodi Levéltári Füzetek. 12. Miskolc, 1980., Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Levéltárban. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel. Megjelent 400 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
2281755
15128
405
0
4000
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Németh Péter-Ulrich Attila-Árva Ferenc: Tarcal. I. köt.: Tarcal története a honfoglalástól 1849-ig. Szerk.: Németh Péter. Tarcal, 1996., Tarcal Község Önkormányzata. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2280857
15129
405
0
4000
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Vajkai Aurél: Szentgál. Egy bakonyi falu folklórja. Bp, 1987, Akadémiai Kiadó. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Egészvászon-kötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
2300680
15130
405
0
2800
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Tanulmányok a Bükkalja néprajzából.néprajzi tájkonferenciák Heves megyében 8. Szerk.: Cs. Schwalm Edit. Eger, 1992, Egri Dobó István Vármúzeum kiadása. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
2300441
15131
405
0
2000
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
A Miskolci Református Gimnázium Emlék Könyve. (kézirat gyanánt). 1560-1948-1980. Miskolc, én., kn. Papírkötésben, szakadozott, kopott papír védőborítóval. Kissé megviselt állapotban. Tulajdonosi névbejegyzéssel.
Starting price:
2 000 HUF
2301349
15132
405
0
800
Books: Travelling, Local History
Artworks & Paper
1
Cseke László: Észak-Magyarország gyógyfürdői és fürdői. Bp, 1982, Panoráma.Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kartonált papírkötés, kopottas állapotban.
The item is not available
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment