Flea Market
Number of items: 610
2497352
11899
404
Flea Market
Acél vegyes evőeszközök dobozban.
1 000 HUF
2495866
11900
404
Flea Market
2 doboz szalagszappan. + 2 bd parfümös üveg.
1 600 HUF
2495839
11901
404
Flea Market
LIGNIFER ISZ. Iparművészeti fém váza. m: 20cmKopott. Jelzés nélkül.
2 000 HUF
2495833
11902
404
Flea Market
Kínai lakkfa teáskészlet, kézzel festett, sérült.
3 000 HUF
2495822
11903
404
Flea Market
Fali fürdőszobapolc, fa, 37x32x9 cm
5 000 HUF
2495787
11904
404
Flea Market
2 db söröskorsó, üveg és porcelán, fém tetővel, egyik zamárdi feliratos, kopott. m: 15 és 21 cm
1 800 HUF
2495780
11905
404
4800
Flea Market
Nagyméretű, ólomkatona, fa talapzaton. m: 40 cm
4 800 HUF
2495770
11906
404
Flea Market
4 db réz falitányér, kopott, d: 20és 30 cm között.
3 000 HUF
2495613
11907
404
Flea Market
Vadászfogas, faragott fa. 19x21cm
1 000 HUF
2495569
11908
404
Flea Market
Asztali pipere tükör, bronz, kopott, m: 41 cm
6 000 HUF
2495021
11909
404
Flea Market
cca 1940 Durabel hordozható írógép magyar billentyűkkel, eredeti, kopott tokjában.
4 000 HUF
2494912
11910
404
Flea Market
Közel-keleti réz tárgyak, (tálca d: 49 cm, kávédaráló, stb.) Kopottak.
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m