Flea Market Number of items: 610
2495080
12190
404
Flea Market
STAR nature vattacukor 80 ml parfüm, tartalommal, eredeti dobozában
3 000 HUF
2495803
12191
404
Flea Market
Fém doboz, jelzett, fa betéttel. 20x14x4 cm
1 800 HUF
2495747
12192
404
Flea Market
Lornyon, fém, üveg hiány, h: 12cm
4 000 HUF
2495582
12193
404
Flea Market
Zenélődoboz, jelzett, működik 9x5cm
1 200 HUF
2492873
12194
404
Flea Market
Színházi látcső, bakelit, kopott, 10cm
2 000 HUF
2495069
12195
404
Flea Market
Elizabeth Arden 30 ml parfüm, tartalommal, eredeti dobozában
3 000 HUF
2495210
12196
404
Flea Market
Vintage Herold Pick-Up gramofontű cca. 100 db, jó állapotban.
2 400 HUF
2495206
12197
404
Flea Market
His Master's Voice gramofontűk cca. 100 db, eredeti csomagolásában. Kopott. His Master's Voice (HMV) volt a neve annak a nagy brit lemezkiadónak, amelyet 1901-ben hozott létre a The Gramophone Co. A kifejezést először az 1890-es évek végén találták ki egy festmény címeként, amely egy Nipper nevű terrier keverék kutyát ábrázolt, amint egy felhúzható lemezes gramofont hallgat. Az eredeti, változatlan 1898-as festményen a kutya egy hengeres fonográfot hallgatott. A festmény a Victor Talking Machine Company, a későbbi RCA Victor híres védjegye és logója is volt.
2 400 HUF
2495542
12198
404
Flea Market
Bagoly cloisonne / rekeszzománc, , hibátlan. m: 3,5 cm
2 000 HUF
2461253
12199
404
Flea Market
6 db mini kölnis üveg és 1 db mini fa kulacs, részben hiányos tartalommal
1 400 HUF
2461613
12200
404
Flea Market
Gyöngy nyaklánc, karkötő és fülbevaló pár
1 800 HUF
2461326
12201
404
Flea Market
Tenyésztett gyöngy bizsu nyaklánc, h: 48 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house