Antique

Number of items: 64

Zománcozott festett fiók előlap XIX. sz. 6,5x2,5 cm
11709.

7 500 HUF
20,33
23,44

Antik ezüstözött ón boros kanna, vésett felirattal, kopott, m: 29 cm
11710.

20 000 HUF
54,20
62,50

Régi elemes zsebóratartó. Kopott. Nincs kipróbálva. 26x12 cm
11711.

4 600 HUF
12,47
14,38
10

Patinázott bronz gyertyatartó lámpává alakítva. Korának megfelelő állapotban. m: 46 cm
11712.

10 000 HUF

Cigarettaadagoló gyufatartóval. Kézzel faragott fa. Alján pecséttel jelzett: Kalotaszegi Háziipar, Kovács János Kurucz, Kézimunka és fafaragó készítő Körösfő, Kolozs - vármegye. Korának megfelelő. 13x11x8 cm
11713.

2 000 HUF

11714.

15 000 HUF
40,65
46,88

Jugendstil kalapált réz kaspó, jelzett, horpadásokkal. m: 20cm, d: 18 cm
11715.

5 000 HUF

Antik Carl Deffner szecessziós réz teáskanna. Jelzett. Restaurált, apró horpadásokkal. m: 20 cm
11716.

2 000 HUF
15

Percz János (1920-2000): Aszonyok. Fali, fém plasztika. 18x46 cm, Jelezve: balról a második asszony szoknyáján, PERCZ. Hibátlan.
11717.

10 000 HUF
28

Percz János (1920-2000): Fakopáncs. Bronz plasztika. m: 16 cm, Jelezve: felső farktollán, PERCZ. Hibátlan.
11718.

10 000 HUF
34

Figurális bronz falikar. 22x24cm
11719.

18 000 HUF
48,78
56,25

Rózsa díszítésű üveg tálca. Réz, üveg. áttört. 31x24 cm
11720.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF