Frames
Number of items: 32
2459052
12644
403
Frames
Üvegezett fakeret, jó állapotú, 50x70cm
3 600 HUF
2485568
12645
403
Frames
2 db gobelin aranyozott gipsz rátétes keretben m: 45 cm Sérülésekkel
6 000 HUF
2485576
12646
403
Frames
2 db szövet kép aranyozott gipsz rátétes keretben m: 37 cm
6 000 HUF
2475945
12647
403
Frames
Fa dupla képkeret, zsanér segítségével kihajtható, belső méret: 20,5x30,5 cm
1 800 HUF
2440880
12648
403
Frames
Dekoratív, üvegezett fa képkeret fényképpel. Kopott. Belső méret: 24x32 cm.
1 800 HUF
2442094
12649
403
Frames
Historizáló stílusú, kissé sérült fa keret. Belső méret: 60,4x50,4 cm
3 600 HUF
2481153
12650
403
Frames
Jelzés nélkül: Háborús katonai tanulmányrajzok, vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 36,5x31 cm
4 000 HUF
2481148
12651
403
Frames
Fa képkeret teknőspáncél mintázatú, üvegezve, kopott. 29x21,4 cm
2 000 HUF
2481146
12652
403
Frames
Fa képkeret, üvegezve, kopott. 35,5x29 cm
1 000 HUF
2480219
12653
403
Frames
Dekoratív képkeret gobelinnel. Kopott, sérült. 41x32cm
1 800 HUF
2480215
12654
403
Frames
2 db dekoratív képkeret gobelinnel. Kopott, sérült. 14x20cm
1 800 HUF
2476667
12656
403
Frames
Nagy méretű antik keretezett tükör. Blondel keret. Korának megfelelő állapotban. Külső méret 135x66 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!
10 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m