Frames

Number of items: 32

Üvegezett fakeret, jó állapotú, 50x70cm
12644.

3 600 HUF
9,76
11,25

2 db gobelin aranyozott gipsz rátétes keretben m: 45 cm Sérülésekkel
12645.

6 000 HUF

2 db szövet kép aranyozott gipsz rátétes keretben m: 37 cm
12646.

6 000 HUF

Fa dupla képkeret, zsanér segítségével kihajtható, belső méret: 20,5x30,5 cm
12647.

1 800 HUF

Dekoratív, üvegezett fa képkeret fényképpel. Kopott. Belső méret: 24x32 cm.
12648.

1 800 HUF

Historizáló stílusú, kissé sérült fa keret. Belső méret: 60,4x50,4 cm
12649.

3 600 HUF
9,76
11,25

Jelzés nélkül: Háborús katonai tanulmányrajzok, vegyes technika, papír, üvegezett keretben, 36,5x31 cm
12650.

4 000 HUF

Fa képkeret teknőspáncél mintázatú, üvegezve, kopott. 29x21,4 cm
12651.

2 000 HUF

Fa képkeret, üvegezve, kopott. 35,5x29 cm
12652.

1 000 HUF

Dekoratív képkeret gobelinnel. Kopott, sérült. 41x32cm
12653.

1 800 HUF

2 db dekoratív képkeret gobelinnel. Kopott, sérült. 14x20cm
12654.

1 800 HUF

Nagy méretű antik keretezett tükör. Blondel keret. Korának megfelelő állapotban. Külső méret 135x66 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL!
12656.

10 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF