Flea Market
Number of items: 797
2473637
12439
403
Flea Market
2 db ezüstözött jugendstil fogvájótartó, jelzett, gravírozott: Boglári emlék, m:6cm
6 000 HUF
2473629
12440
403
Flea Market
Filigrán ezüstözött fém teaszűrőkanál, h: 16cm
3 000 HUF
2473525
12441
403
Flea Market
Tevan Margit (1901-1978): Fém doboz, plasztikus figurális díszítéssel, jelzés nélkül, kopott, 10,5x7,5x2,5 cm
2 000 HUF
2476166
12442
403
Flea Market
Régi olajlámpás, erősen sérült, bronz, 10x7x4,5cm
3 000 HUF
2480516
12443
403
Flea Market
Sarome fém öngyújtó, bakelit tokban, kis kopásnyomokkal, 5×4 cm
2 800 HUF
2480617
12444
403
Flea Market
2 db derelyevágó, h: 11,5 és 13,5 cm
1 000 HUF
2480605
12445
403
Flea Market
Sarome szamaras öngyújtó, kis kopásnyomokkal, jelzett, 3,5×3,5 cm + sárgaréz öngyújtó, d: 4 cm
2 000 HUF
2480446
12446
403
Flea Market
2 600 HUF
2476349
12447
403
Flea Market
Kézi vastagságmérő, fém, kopott. h: 12,5cm
1 000 HUF
2476351
12448
403
Flea Market
Réz övcsat, kopott. d: 6 cm
2 000 HUF
2476505
12449
403
3800
Flea Market
Csónak alakú ón fogvájótartó, Felirat: Emlékül a becsapott Jóska "Úrtól". - 1913,VII,13. Kopott. h: 13 cm
3 800 HUF
2477060
12450
403
Flea Market
Libál és März fém szemüvegtok drótkeretes szemüveggel
3 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m