Books: Travelling, Local History Number of items: 245
2459850
15084
402
Books: Travelling, Local History
Orbán Balázs: Székelyföld képekben. Bukarest, 1971, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
1 200 HUF
2459804
15085
402
Balás Gábor: A székely művelődés évszázadai. Bp., 1988, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés.
1 200 HUF
2468700
15086
402
Judit Schalansky: Távoli szigetek atlasza. Ötven sziget, ahol sohasem jártam, s ahová nem is jutok el soha. Budapest, 2015, Clipperton Kiadó. Kiadói kartonált félvászon kötésben, egészoldalas illusztrációkkal.
1 600 HUF
2459981
15087
402
2 000 HUF
2459970
15088
402
Végh Gusztáv: Tabán képei. Pereházy Károly szövegével. Bp., 1970, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói aranyozott kartonált papírkötés, papír védőborítóban.
1 200 HUF
2473621
15089
402
1 800 HUF
2469613
15090
402
Fehérvári képes kalauz. 1957. Kiadói papírkötés, kis szakadással, sok reklámmal, kissé kopottas állapotban.
1 800 HUF
2469607
15091
402
Lőrinczy György: A Budai vár. Bp.,1967, Corvina. Kartonált papírkötésben, jó állapotban
2426288
15092
402
Kun Miklós: Miskolc múltja, jelenje tekintettel jövőjére. Reprint kiadás. Lévay József Könyvtár kincsei I. Miskolc, én., Miskolc Városi Könyvtár- Borsod-Abaúj-Zemplén m. Levéltár. Az 1842-es kiadás hasonmás kiadása. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány. 2410354
15093
402
Grúz János: Heves története. Heves, 1969., (Jászberény, Hütőgépgyár-ny.) Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példány.
1 800 HUF
2454389
15094
402
Bertha Bulcsu: Balatoni évtizedek. Magyarország felfedezése. Bp., 1978, Szépirodalmi Könyvkiadó. Második kiadás. Balla Demeter fekete-fehér fotóival illusztrálva. Egészvászon kötésben, kopottas, gyűrött és szakadozott papír védőborítóban de belül jó állapotban.
1 000 HUF
2454737
15095
402
Erdei Gyöngyi: Fejzetek a Bárczy-korszak történetéből. (Budapest művelődéspolitikája a századelőn.) Bp., 1991., Fővárosi Önkormányzat-Budapest Főváros Levéltára-BTM-FSZEK. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house