Books: Hunting Number of items: 27
2473652
17635
402
Books: Hunting
Borsos Béla: Magyar vadász lőportartók. Bp., 1982, Corvina, 90+2 p.+40 t. Kétoldalas színes képtáblákkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói védőborítóban.
1 200 HUF
2469816
17636
402
Books: Hunting
Dr. Fehér György: Állatpreparátumok készítése. Bp., 1971, Mezőgazdasági, 193 p. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, a borítón kis kopásnyomokkal.
1 400 HUF
2472316
17637
402
Books: Hunting
Kittenberger Kálmán: A Kilimandzsárótól Nagymarosig. Bp., 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Első kiadás. Félvászon kötés, kopottas állapotban, volt könyvtári példány.
1 000 HUF
2428745
17638
402
Books: Hunting
Jan Kozák: A tajgán vadásztam. Fordította: Hubik István. Budapest, 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben, szakadozott papír védőborítóban.
1 000 HUF
2385604
17639
402
Books: Hunting
1 000 HUF
2385586
17640
402
Books: Hunting
1 000 HUF
2389325
17641
402
Books: Hunting
Magyar Ferenc: Vadászat Kudu-földön. Afrikai vadásznapok. Bp., 1989, Béta. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 2385664
17642
402
Books: Hunting
1 400 HUF
2381331
17643
402
Books: Hunting
2446281
17644
402
Books: Hunting
2446279
17645
402
Books: Hunting
2328596
17646
402
Books: Hunting
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house