Books: History Number of items: 242
2472327
15651
402
Books: History
Gróf Teleki Pál m. kir. miniszterelnök bemutatkozó beszédei az Országgyűlés két házában. Bp., 1939, Stádium. Újrakötött félvászon kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
2470047
15652
402
Books: History
Simon Péter: Király és haza. II-III. köt. Pillantás I. Ferencz József uralkodására 1886-1992-ig. A "király és nemzet" folytatása öt könyvben. II. köt.: 1886-1888. III. köt.: Rudolf trónörökös. [Egy kötetben.] Bp., 1899., Weissenberg Ármin, 1 t.+XIII+2+210 p.+6 t.;XII+4+197 p.+9 t. Kiadói kopott, foltos aranyozott egészvászon-kötés, egy kijáró lappal.
2 800 HUF
2473649
15653
402
Books: History
Fréron A. V.: Pompadour Marquise. Élet és jellemrajz. Eredeti kútfők és titkos memoirok nyomán. Bp., 1893., Rozsnyai Károly, 143+1 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval, laza kötéssel.
1 800 HUF
2473741
15654
402
Books: History
Decsy Sámuel: A Magyar Szent Koronát őrző bandériumok története. Pápa, 2020, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói kartonált papírkötés
2 600 HUF
2459825
15655
402
Books: History
Makkai László: Bethlen Gábor emlékezete. Bp., 1980, Európa. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2460034
15656
402
Books: History
1 600 HUF
2459834
15657
402
Books: History
Ormos Mária: Padovától Trianonig 1918-1920. Bp., 1984, Kossuth. Második változatlan kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborírtóban.
1 200 HUF
2473745
15658
402
Books: History
H. Szabó Lajos: Pápa és környéke. 1848-1849. Pápa, 1994, Pápai Nyomda Kft. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2 400 HUF
2467576
15659
402
Books: History
1 200 HUF
2470274
15660
402
Books: History
Leopold Jerzewski: Katyn, 1940. Ford.: Hitseker Mária. Szekszárd, 1990., Babits. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2472308
15661
402
Books: History
Juhász Gyula: A Teleki-kormány külpolitikája 1939-1941. Bp., 1964, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, kissé karcos papír védőborítóval, jó állapotban.
1 600 HUF
2473577
15662
402
Books: History
Ellenforradalmi erők a magyar októberi eseményekben I-II. köt. Bp., én., Magyar Népköztársaság Minisztertanácsa Tájékoztatási Hivatala. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house