https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 231

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Galambos Margit-Kovalovszky Márta-Péntek Imre-Wehner Tibor: Birkás István. Bp., 1998. Körmendi Galéria. Kiadói kartonálásban
1
16756.

Galambos Margit-Kovalovszky Márta-Péntek Imre-Wehner Tibor: Birkás István. Bp., 1998. Körmendi Galéria. Kiadói kartonálásban

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Michéle Giffault: Péreli Zsuzsa. Bp., 2004. Kovács Gábor Művészeti Alapítvány - Magyar Képek. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
1
16757.

Michéle Giffault: Péreli Zsuzsa. Bp., 2004. Kovács Gábor Művészeti Alapítvány - Magyar Képek. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
0
 
Veress Pál 1920-1999. Bp., 2003. Körmendi Galéria. Kiadói kartonálásban
1
16758.

Veress Pál 1920-1999. Bp., 2003. Körmendi Galéria. Kiadói kartonálásban

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
Bujdosó Ernő. Bp., 2003. Szerzői. Kiadói kartonálásban.
1
16759.

Bujdosó Ernő. Bp., 2003. Szerzői. Kiadói kartonálásban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
A Cirkuszi csodaemberek - Életútinterjúk cirkuszművészekkel 4. Bp., é.n. Maciva. Kiadói kartonálásban
1
16760.

A Cirkuszi csodaemberek - Életútinterjúk cirkuszművészekkel 4. Bp., é.n. Maciva. Kiadói kartonálásban

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
Kalmár Miklós: A mai osztrák építészet. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
1
16761.

Kalmár Miklós: A mai osztrák építészet. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
0
 
Genthon, István: Rippl-Rónai. Die ungarische "Nabi." Bp., 1958, Corvina. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban, modern professzionális átlátszó védőfóliában.
1
16762.

Genthon, István: Rippl-Rónai. Die ungarische "Nabi." Bp., 1958, Corvina. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban, modern professzionális átlátszó védőfóliában.

 
The item is not available
Starting price:
900 HUF
2,44
EUR
,
2,81
USD
Number of bids:
0
 
1978-1989 Művészet folyóirat 14 száma
1
16763.

1978-1989 Művészet folyóirat 14 száma

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
5
 
1928 Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat évkönyve az 1928. évre. A rendes tagok 1928. évi tagilletménye. Bp., 1928., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, VII+208 p. Kiadói papírkötés, szakadt gerinccel, javított kötéssel, foltos borítóval.
1
16764.

1928 Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat évkönyve az 1928. évre. A rendes tagok 1928. évi tagilletménye. Bp., 1928., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, VII+208 p. Kiadói papírkötés, szakadt gerinccel, javított kötéssel, foltos borítóval.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
1
 
1983 Szervátiusz Tibor. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. A művész munkáinak fotóival. Kiadói papírkötésben.
1
16765.

1983 Szervátiusz Tibor. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. A művész munkáinak fotóival. Kiadói papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
1
 
Berzeviczy Albert: A cinquecento festészete, szobrászata, és művészi ipara. A Velencéről szóló fejezetekkel kiegészítette: Divald Kornél. Bp.,1909, Franklin, 554+1 p. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.
1
16766.

Berzeviczy Albert: A cinquecento festészete, szobrászata, és művészi ipara. A Velencéről szóló fejezetekkel kiegészítette: Divald Kornél. Bp.,1909, Franklin, 554+1 p. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
2
 
Barát-Éber-Takács: A művészet története. Bp., 1939, Dante. Kiadói kissé kopott félbőr-kötésben.
1
16767.

Barát-Éber-Takács: A művészet története. Bp., 1939, Dante. Kiadói kissé kopott félbőr-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment