https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Architecture, Art Number of items: 231
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2374294
16756
402
0
1400
Books: Architecture, Art
Artworks & Paper
1
Galambos Margit-Kovalovszky Márta-Péntek Imre-Wehner Tibor: Birkás István. Bp., 1998. Körmendi Galéria. Kiadói kartonálásban
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2374107
16757
402
0
3200
Books: Architecture, Art
Artworks & Paper
1
Michéle Giffault: Péreli Zsuzsa. Bp., 2004. Kovács Gábor Művészeti Alapítvány - Magyar Képek. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval.
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
2374295
16758
402
0
900
Books: Architecture, Art
Artworks & Paper
1
Veress Pál 1920-1999. Bp., 2003. Körmendi Galéria. Kiadói kartonálásban
The item is not available
2374293
16759
402
0
800
Books: Architecture, Art
Artworks & Paper
1
Bujdosó Ernő. Bp., 2003. Szerzői. Kiadói kartonálásban.
The item is not available
2374291
16760
402
0
900
Books: Architecture, Art
Artworks & Paper
1
A Cirkuszi csodaemberek - Életútinterjúk cirkuszművészekkel 4. Bp., é.n. Maciva. Kiadói kartonálásban
The item is not available
1914232
16761
402
0
800
Books: Architecture, Art
Artworks & Paper
1
Kalmár Miklós: A mai osztrák építészet. Bp., 1981, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
The item is not available
2428477
16762
402
0
900
Books: Architecture, Art
Artworks & Paper
1
Genthon, István: Rippl-Rónai. Die ungarische "Nabi." Bp., 1958, Corvina. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban, modern professzionális átlátszó védőfóliában.
The item is not available
2428461
16763
402
0
1600
Books: Architecture, Art
Artworks & Paper
1
1978-1989 Művészet folyóirat 14 száma
Starting price:
1 600 HUF
2428818
16764
402
0
1400
Books: Architecture, Art
Artworks & Paper
1
1928 Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat évkönyve az 1928. évre. A rendes tagok 1928. évi tagilletménye. Bp., 1928., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, VII+208 p. Kiadói papírkötés, szakadt gerinccel, javított kötéssel, foltos borítóval.
Starting price:
1 400 HUF
2379914
16765
402
0
1200
Books: Architecture, Art
Artworks & Paper
1
1983 Szervátiusz Tibor. Bp., Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. A művész munkáinak fotóival. Kiadói papírkötésben.
Starting price:
1 200 HUF
2307175
16766
402
0
800
Books: Architecture, Art
Artworks & Paper
1
Berzeviczy Albert: A cinquecento festészete, szobrászata, és művészi ipara. A Velencéről szóló fejezetekkel kiegészítette: Divald Kornél. Bp.,1909, Franklin, 554+1 p. Javított gerincű félvászon-kötés, kopott borítóval. 2421195
16767
402
0
1000
Books: Architecture, Art
Artworks & Paper
1
Barát-Éber-Takács: A művészet története. Bp., 1939, Dante. Kiadói kissé kopott félbőr-kötésben.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours:
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment