Flea Market

Number of items: 717

Kisebb doboznyi vegyes bolha tétel, benne öröknaptárral
11787.

1 000 HUF

Kisebb zacskónyi vegyes söralátét és italcímke
11788.

2 400 HUF

Meoskop retró diafilm nézegető, hozzá való képekkel, hibás, 11x9,5x7 cm
11789.

1 000 HUF

Romulus és Remus a farkassal, az 1960-as római olimpia emlékszobra. Bronzírozott fém, márvány talapzaton, A.S. Italy jelzéssel, a talapzat egyik sarka sérült, a fémtábla levált róla, 13x13x6 cm
11790.

4 000 HUF

1974 Szovjet gyártmányú bokszkesztyű, balkezes, bőr, vászon, minimális kopással
11791.

1 600 HUF

1981-1991 8 db Hungaroton újévi kislemez (1982-83 hiányzik), tokban
11792.

1 200 HUF

Iparművész réz doboz, fedelén építkezést ábrázoló domborműves díszítéssel, fa betéttel, kopásnyomokkal, 17x12x4 cm
11793.

1 000 HUF

Sony MDR-RF811R vezeték nélküli sztereó fejhallgató, tartozékaival, használt állapotban, nem kipróbált
11794.

1 200 HUF

Teodolit földmérő műszer doboza, fa láda fém fülekkel, 33x21x19 cm + szovjet fa doboz, sérült belsővel, 14x14x5 cm
11795.

2 000 HUF

Tarasz Hrihorovics Sevcsenko (1814-1861) ukrán költő, író, festőt ábrázoló domborműves réz falikép, 28,5x25,5 cm + Lovat fékező csikós, szalmakép üvegezett fa keretben, külső méret: 32x23,5 cm + vegyes numizmatikai kellékek: éremtartó tálca, 15 db lezárható papírtok, MÉE árverési katalógus, stb.
11796.

1 000 HUF

Régi, öntöttvas házas gyalu Victor felirattal, fém és fa, kopásnyomokkal, 26x6,5x14 cm
11797.

2 000 HUF

AKA Electric NDK-s hordozható akkumulátoros lámpa, akkumulátor nélkül, korának megfelelő állapotban, kopásnyomokkal, 41,5x19x16 cm
11798.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF