Art-ceramics
Number of items: 131
2392150
11085
401
Art-ceramics
Mázas kerámia vodkás palack, Kalasnyikov gépkarabély alakú, jelzés nélkül, apró kopásokkal, h: 46, m: 20 cm
2 000 HUF
2416525
11087
401
Art-ceramics
2 000 HUF
2376230
11088
401
Art-ceramics
Ló figura, mázas kerámia, jelzés nélkül, javított, máz alatti repedésekkel, m: 23 cm
3 000 HUF
2403642
11089
401
Art-ceramics
ASA design kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan. 35x32 cm
8 000 HUF
2049950
11090
401
Art-ceramics
Bodrogkeresztúri cica figura, kézzel festett mázas kerámia, apró kopásnyomokkal, m: 11 cm
3 000 HUF
2467056
11091
401
Art-ceramics
Szécsi kerámia szamarat toló fiú dísz. Mázas kerámia, jelzett, sérülésekkel. 18 cm
3 000 HUF
2460390
11092
401
Art-ceramics
Mitológia jelenetes váza, kerámia, kopott, sérült, m:12, d:13cm
5 000 HUF
2460391
11093
401
Art-ceramics
Mitológia jelenetes váza, kerámia, kopott, sérült, m:14cm, d:13cm
3 000 HUF
2459628
11094
401
Art-ceramics
Ismeretlen keramikus: Hölgy, színes kerámia, jelzett, hibátlan, m: 23cm
2 600 HUF
2459614
11095
401
Art-ceramics
Ismeretlen keramikus: Álló férfi, kerámia, Gyártástechnológiai repedésekkel, m: 28cm
2 000 HUF
2459029
11096
401
Art-ceramics
Patika edény 2 db, mázas kerámia, egyik alján csorba, kopott, m: 10 és 15 cm
3 000 HUF
2459135
11097
401
Art-ceramics
Pálinkás butykos, kézzel festett virágdíszes kerámia, jelzett, apró lepattanások, mázrepedések, m:18cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m