Art-ceramics

Number of items: 131

Mázas kerámia vodkás palack, Kalasnyikov gépkarabély alakú, jelzés nélkül, apró kopásokkal, h: 46, m: 20 cm
11085.

2 000 HUF

11087.

2 000 HUF

Ló figura, mázas kerámia, jelzés nélkül, javított, máz alatti repedésekkel, m: 23 cm
11088.

3 000 HUF

ASA design kerámia váza. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan. 35x32 cm
11089.

8 000 HUF

Bodrogkeresztúri cica figura, kézzel festett mázas kerámia, apró kopásnyomokkal, m: 11 cm
11090.

3 000 HUF

Szécsi kerámia szamarat toló fiú dísz. Mázas kerámia, jelzett, sérülésekkel. 18 cm
11091.

3 000 HUF

Mitológia jelenetes váza, kerámia, kopott, sérült, m:12, d:13cm
11092.

5 000 HUF

Mitológia jelenetes váza, kerámia, kopott, sérült, m:14cm, d:13cm
11093.

3 000 HUF

Ismeretlen keramikus: Hölgy, színes kerámia, jelzett, hibátlan, m: 23cm
11094.

2 600 HUF
7,05
9

Ismeretlen keramikus: Álló férfi, kerámia, Gyártástechnológiai repedésekkel, m: 28cm
11095.

2 000 HUF

Patika edény 2 db, mázas kerámia, egyik alján csorba, kopott, m: 10 és 15 cm
11096.

3 000 HUF

Pálinkás butykos, kézzel festett virágdíszes kerámia, jelzett, apró lepattanások, mázrepedések, m:18cm
11097.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF