Jewellery
Number of items: 164
2462772
19146
401
24000
Jewellery
Ezüst(Ag) Fűszertartó, Pápa, 1800 körül, jelzett:AK mesterjegy, nettó: 65g, m: 4cm, d: 7x5cm
24 000 HUF
2462217
19147
401
15000
Jewellery
Ezüst (Ag) Art deco doboz, ezüst és szaru rátéttel, kopott, sérült. Jelzett. 11x14,5x4,5cm
15 000 HUF
2462560
19148
401
40000
Jewellery
Ezüst(Ag) 12 személyes gyümölcsös készlet, h:11,5cm, Jelzett, nettó 285g
40 000 HUF
2463841
19149
401
28000
Jewellery
Ezüst (Ag) Szalvétatartó. 1900 körül, jelzett, nettó:105g
28 000 HUF
2463301
19150
401
100000
Jewellery
Ezüst (Ag) 4 db kisméretű kerek tálca, jelzett, 1940 körül, nettó: 605g, d: 15,5cm
100 000 HUF
2467244
19151
401
Jewellery
Ezüüst (Ag) peremű kristály hamutál. Jelzett. d: 14 cm
6 000 HUF
2465300
19152
401
42000
Jewellery
Ezüst (Ag) Talpas kínáló. Ezüst talpon üveg tál, tál csorba, a menet sérült, ezért az üveg tál ferdén áll. d: 30cm, m: 22cm. Jelzett, nettó: 240g
42 000 HUF
2463346
19153
401
200000
Jewellery
Ezüst (Ag) Négyzetes alakú szerviztálca díszes peremmel, jelzett, 36x36cm, nettó: 1254g
200 000 HUF
2463344
19154
401
130000
Jewellery
Ezüst (Ag) Kerek szerviztálca díszes peremmel, jelzett, d: 34cm, nettó: 798g
130 000 HUF
2463343
19155
401
40000
Jewellery
Ezüst (Ag) Kerek szerviztálca dekoratív vésetekkel, jelzett, d: 21,5cm, nettó: 254g
40 000 HUF
2462943
19156
401
60000
Jewellery
Ezüst(Ag) Gyertyatartó pár , jelzett: Bécs 1845, mester: AW. nettó: 400g, m: 26cm Sérült
60 000 HUF
2462574
19157
401
28000
Jewellery
Ezüst(Ag) bögre, jelzett, m: 7,5 cm, nettó: 216 g
28 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m