Number of items: 425
2413833
11287
399
Herendi, Eszterházy mintás porcelán tojás. Kézzel festett, jelzett, apró kopással 7x5,5 cm
9 000 HUF
2435507
11288
399
Herendi Óherendi asztali lámpa pár Pekingi Páva mintával. kézzel festett, jelzett, mindkettő törött, ragasztott, vezeték levágva, burával. lámpatest m: 18 cm, lámpa magasság 46 cm
6 000 HUF
2435597
11289
399
Herendi Viktória mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 11,5 cm / Hand painted porcelain
10 000 HUF
2433146
11290
399
Herendi Waldstein mintás kosár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 12x9 cm
8 000 HUF
2435633
11291
399
Herendi oroszlán karmos kaspó, kézzel festett, hibátlan, kopott aranyozás, jelzett (1940), ritka, m:12,5 cm, d:14,5 cm
9 000 HUF
2435740
11292
399
Óherendi jelzéssel Viktória mintás leveles tálka, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, 18,5x17 cm
8 000 HUF
2433194
11293
399
Herendi Rotschild mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, jelzett, hibátlan. 14x11 cm
8 000 HUF
2424823
11294
399
Herendi zöld Appponyi mintás kínáló tál Fortuna Restaurant egyedi festéssel. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 25 cm
8 000 HUF
2433206
11295
399
Herendi petrezselyem mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, jelzett, lepattanással a rózsán. d: 11, m: 10 cm
8 000 HUF
2433191
11296
399
8 000 HUF
2405966
11297
399
Herendi Viktória mintás, koi halas bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, csúnyán javított arany festéssel d: 11,5 cm
4 000 HUF
2390108
11298
399
Herendi Apponyi mintás fonott tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 13 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m