Number of items: 425

Zsolnay pillangó mintás vázácska. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 8 cm
11347.

1 200 HUF

Zsolnay porcelán pillangó mintás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 8x8 cm
11348.

3 000 HUF

Zsolnay pillangó és virág mintás porcelán tálkák. Kézzel festett, jelzett, hibátlanok. 11x7 cm, d: 8,5 cm
11349.

1 800 HUF

Zsolnay búzavirág mintás mokkás készlet. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással.
11350.

70 000 HUF
189,70
218,75

Zsolnay búzavirág mintás süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, kopott, mázrepedt d: 17 cm, 46x20 cm
11351.

12 000 HUF

Zsolnay Pompadour mintás 5 db teás csésze, aljjal. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással.
11352.

6 000 HUF
16

Zsolnay Pompadour mintás porcelán gyertyatartó. Kézzel festett, jelzés nélküli, hibátlan. m: 14 cm
11353.

10 000 HUF

Zsolnay Pompadour I. mintás porcelán süteményes készlet. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. Tál mérete 44x16,5 cm
11354.

24 000 HUF
65,04
75,00

Zsolnay őrködő kakas és a tyúkok, kézzel festett, jelzett (Sinkó András), hibátlan, m:19 cm, h:19 cm
11355.

12 000 HUF

11356.

8 000 HUF

Zsolnay fehér mázas olvasó kisfiú cicával, jelzett (Sinkó András (1901-1976)), kis mázhibákkal, halvány jelzéssel, m: 19 cm
11357.

4 000 HUF

Zsolnay bika, kézzel festett, jelzett, (tervező:Sinkó András), ragasztott, m:15 cm, h:31 cm
11358.

16 000 HUF
43,36
50,00

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF