Art-ceramics
Number of items: 138
2446047
11160
399
Art-ceramics
Kerámia kaspó, jelzett, belül vízköves, m:12cm, d:15cm
3 000 HUF
2441618
11161
399
Art-ceramics
1979 "Aqua Vitae" kerámia gyógyszertári palack, dugóval, nyakánál kis lepattanással, mázon halvány hajszálrepedésekkel, m: 17,5 cm
4 000 HUF
2433334
11162
399
Art-ceramics
Kerámia füles kancsó, repesztett fehér mázzal. Alján egy apró csorbával. m: 23,5 cm
2 000 HUF
2433909
11163
399
Art-ceramics
Régi erdélyi kerámia tál, 2 db, apró kopással, csorbával. Egyik oldalán apró hajszálrepedés. d: 19,5 cm és 21,5 cm
3 000 HUF
2433912
11164
399
3400
Art-ceramics
Kerámia tál, 3 db, apró kopással, csorbával. . d: 23,5 cm, 28,5 cm és 25,5 cm
3 400 HUF
2436010
11165
399
500
Art-ceramics
Tátott szájú halacska, lüszteres fényű narancs és zöld színben, kerámia, kopott. Oldalán etikett: Kerámia Iparművész K.Sz. m: 6,5 cm
2439379
11166
399
Art-ceramics
Flat lava (vulkánmáz) Iparművészeti váza, jelzés nélkül, hibátlan, m:22,2cm
1 200 HUF
2439459
11167
399
Art-ceramics
Fali kerámia, Ádám és Éva a Paradicsomban. apró csorbák, jelzett: Rusói Karcag. 29x22cm
3 000 HUF
2440091
11168
399
Art-ceramics
Hódmezővásárhelyi váza, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, kopott, apró csorbák m: 12,5 cm
1 600 HUF
2440106
11169
399
Art-ceramics
Magyar zászló Rodostói tanya- Szeretett Elnökünknek, festett papír, 2 db, kopott, sérült, 24x150 , 24x120 cm
6 000 HUF
2440347
11170
399
Art-ceramics
Hummel kerámia énekesmadár fiúval, kézzel festett, jelzett, apró csorba, m: 7,5 cm
5 000 HUF
2440520
11171
399
Art-ceramics
Népi tejes köcsögök (6 db), mázas cserép, 19. század, korának megfelelő, kopásokkal, sérülésekkel. m: 17 és 28 cm között
7 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m