Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 432

Jelzés nélkül: Tóparti séta. Olaj, karton. Felső részén két apró lyukkal. 110x65 cm
10877.

4 000 HUF
12,99

Jelzés nélkül: Lovak, zománckép, samott alapon, egyik sarka javított, 50×25 cm
10878.

6 000 HUF
19,48

Jelzés nélkül: Fa faragványok tervrajzai. képkeretek, csillárok, korlátok, kandellábárek. Szén, papír, 60x60 cm-ig 3 db
10879.

6 000 HUF
19,48

Jelzés nélkül: Alakok. Olaj, farost. Kissé sérült fa keretben. 60,7x32,6 cm.
10880.

4 200 HUF
11,38
13,64

Jelzés nélkül: Csendélet. Olaj, papír, vékony kartonra kasírozva. 21×13,5 cm
10881.

2 000 HUF

Jelzés nélkül: Absztrakt kompozíció. Olaj, papír. Lap szél e kissé sérült. Üvegezett, kissé sérült fa keretben. 31x38,5 cm
10882.

4 600 HUF
12,47
14,94

Jelzés nélkül: Malom a víz partján. Olaj, karton. 24x33 cm.
10883.

2 400 HUF
7,79

Jelzés nélkül: Pétanque játékosok. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. Jobb széle vágott. 40x50,5 cm.
10884.

3 800 HUF
10,30
12,34

Jelzés nélkül: Wesselényi, az árvízi hajós. Rézkarc, papír. 32x45,5 cm
10885.

3 000 HUF
9,74

Jelzés nélkül, feltehetően a XX. sz. második felében működött magyar festő alkotása: Balatoni részlet. Olaj, karton, fa keretben, 14x20,5 cm
10886.

3 000 HUF
9,74

Jelzés nélkül: Színek kavalkádja. Olaj, farost. Fa keretben, 72×102,5 cm
10887.

18 000 HUF
48,78
58,44

Jelzés nélkül: Virágcsendélet. Olaj, vászon. Sérült fa keretben, 53,5×45 cm
10888.

3 000 HUF
9,74

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF