Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 432

Grün E. jelzéssel, feltehetően 1900 körül működött magyar festő alkotása: Hölgy madarakkal. Tus, akvarell, papír. Antik, dekoratív historizáló üvegezett fa keretben, hátoldalán Grün József kőbányai keretező bélyegzőjével. 15x21 cm
10491.

4 000 HUF
12,99

Grün E. jelzéssel, feltehetően 1900 körül működött magyar festő alkotása: Hölgy kalitkával. Tus, akvarell, papír. Antik, sérült üvegezett fa keretben, hátoldalán Grün József kőbányai keretező bélyegzőjével. 15x21 cm
10492.

2 800 HUF
9,09

Jelzés nélkül: Lányok a kertben. Olaj, karton. Fa keretben. 50x70 cm
10493.

16 000 HUF
43,36
51,95

Jelzés nélkül: Balatoni tájkép. XX. sz. eleje. Olaj, vászon, Üvegezett keretben. 55x60 cm
10494.

50 000 HUF
135,50
162,34

Jelzés nélkül, feltehetően XX. elején működött festő alkotása: Anya gyermekével. Olaj, karton. Kissé sérült. 54x40,5 cm.
10495.

9 000 HUF
24,39
29,22

Tibeti buddhista festmény (szerzetes), üvegezett fa keretben, 27,5x20 cm
10496.

6 000 HUF
19,48

Kínai buddhista festmény, üvegezett fa keretben, 17x15,5 cm
10497.

3 000 HUF
9,74

Perzsa csontlapra festett kép. Jelzett, dekoratív, mozaikberakásos üvegezett keretben, jó állapotban. Külső méret: 26,5x21,5 cm
10498.

8 000 HUF
25,97

Jelzés nélkül: Álmodozó. Vegyes technika, vászon, üvegezett fa keretben. 30x22 cm
10499.

11 000 HUF
29,81
35,71

FL (?) monogram jelzéssel: Katonák, 1936 (karikatúra). Akvarell, tus, papír. Üvegezett fa keretben. 20,5x34 cm
10500.

11 000 HUF
29,81
35,71

Német A. jelzéssel: Nagykörút anno. Rézkarc, papír, lapon apró foltokkal. 7,5×8,5 cm
10501.

2 800 HUF
9,09

Olvashatatlan jelzéssel (Berki Viktória?): Téli Budapest a Dunával és az Országházzal. Akvarell, papír, üvegezett fa keretben, 28×19 cm
10502.

11 000 HUF
29,81
35,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF