Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 432

Nagy Sándor Zoltánné Teri jelzéssel: Havas táj. Olaj, falemez. Dekoratív, sérült fa keretben. 30,5x81 cm
10659.

15 000 HUF
40,65
48,70

Nádler Róbert jelzéssel: Hölgy a vízparton. Olaj, vászon. 80×60 cm
10660.

14 000 HUF
37,94
45,45

Nagy (?) jelzéssel: Keresztnél. Olaj, falemez. Sérült. 29,5x34 cm.
10661.

3 000 HUF
9,74

Nagy István jelzéssel: Virágok. Pasztell, papír, fa keretben, 40×54 cm
10662.

6 000 HUF
19,48

Németh L jelzéssel: Női hátakt. Olaj, karton. Bal felső sarkában sérült. 55,5×47,5 cm
10663.

10 000 HUF
32,47

Neogrády jelzéssel: Libapásztorlány. Színezett rézkarc, selyem, üvegezett fa keretben, 29×38,5 cm
10664.

3 000 HUF
9,74

Orosz G. 1977 jelzéssel: 3 kör. Olaj, papír. Keretben. 47x37 cm
10665.

6 000 HUF
19,48

Orosz G. 1977 jelzéssel: 4 kör. Olaj, papír. Keretben. 47x37 cm
10666.

6 000 HUF
19,48

Orosz G. 1977 jelzéssel: 5 kör. Olaj, papír. Keretben. 47x37 cm
10667.

6 000 HUF
19,48

Oswald jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon, foltos. Dekoratív, kissé sérült fa keretben. 50x70 cm
10668.

5 500 HUF
14,91
17,86

P. Emődi jelzéssel: Erdélyi ház. Olaj, farost. Dekoratív, fa keretben, 30,5×20 cm
10669.

7 000 HUF
18,97
22,73

PÁ monogram jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost, jelzett, 60x50 cm
10670.

4 000 HUF
12,99

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF