Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 432

K Spányi B jelzéssel: Nyáj. Olaj, vászon. Dekoratív fa keretben. 53x31 cm
10599.

19 000 HUF
51,49
61,69
16

K Spányi B jelzéssel: Derengő fények. Olaj, vászon. Restaurált. Dekoratív fa keretben. 69,5x56 cm
10600.

24 000 HUF
65,04
77,92

Kádár Béla jelzéssel: Csendélet. Akvarell, papír, fa keretben, 45×35 cm
10601.

7 000 HUF
18,97
22,73

Kádár Béla jelzéssel: Női portré. Vegyes technika, karton. Üvegezett fa keretben. 31,5×23,5 cm
10602.

12 000 HUF
38,96

Kádár Béla jelzéssel: Alak. Tus, papír, kartonra kasírozva. Üvegezett fa keretben, 28,5x20 cm
10603.

3 000 HUF
9,74

Kádár Béla jelzéssel: Alakok. Vegyes technika, karton. Fa keretben. 29,5x39 cm
10604.

4 600 HUF
12,47
14,94

Karádi jelzéssel: Tabán, Hadnagy ucca. Rézkarc, papír, foltos kis beszakadással18x24 cm
10605.

1 000 HUF

El Kazovszkij nyomán: Fények. Olaj, farost. Kissé foltos. Kissé kopott fa keretben. 37×50 cm
10606.

3 000 HUF
9,74

El Kazovszkij nyomán: Kutya. Olaj, farost. 80x60 cm
10607.

18 000 HUF
48,78
58,44

El Kazovszkij nyomán: Szürreális táj. Olaj, vászon. Fa keretben, 48x32 cm
10608.

8 000 HUF
25,97

El Kazovszkij jelzéssel: Táj, olaj, farost, keretben. 50x40 cm
10609.

12 000 HUF
38,96

Kékkövi jelzéssel: Csendélet. Olaj, farost. Fa keretben, 27,5x27,5 cm.
10610.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF