Books: Sports, Chess, Alpinism

Number of items: 51

15636.

1 000 HUF

15637.

1 000 HUF

15638.

1 200 HUF
3,90

Adorján András: Black is ok! Bp.,1992, Kossuth. Kiadói papírkötés.
15639.

2 000 HUF

15640.

800 HUF
2,60

15641.

1 600 HUF
5,19

Grisin-Iljin: Sakkábécé. Hegedűs István rajzaival. Ford.: Bakcsi György. Bp., 1978., Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kis kopásnyomokkal.
15642.

1 000 HUF

2 db ritka sakk könyv: Tóth László (szerk)_ A kecskeméti nemzetközi sakkverseny 1927. Kecskemét, 1928. Magyar Sakkvilág. Kiadói leszakadt gerincű egészvászon kötésben + Chalupetzky Ferenc: A győri sakk-kongresszus nemzetközi mesterverseny és főtorna. Győr, 1924 A győri sakkör kiadása. Korabeli, sérült aranyozott félvászon kötésben
15643.

1 000 HUF
16

Major János, Nagy Béla, Szűcs László: Az FTC labdarúgó szakosztályának története. 444-en zöld-fehérben. Bp., 1972, Sportpropaganda. Kiadói papírkötés, kissé kopott, foltos borítóval, helyenként kissé sérült lapokkal. + Nagy Béla: Kik játszottak a Fradiban? Nyilasiék bajnokcsapatától a "Zöld sasok" kupagyőzelméig. Az FTC mérkőzései 1980/81 - 1990/91. Bp., 1991, FTC. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
15644.

1 800 HUF
5,84

15645.

1 800 HUF
5,84

15646.

6 000 HUF
19,48

Antal Zoltán: Világ- és Európa-bajnokságok. 1893-1973. Bp, 1974, Sport. 963 p. Eészvászon kötésben, szakadt, foltos, papír védőborítóban. A lapok helyenként foltosak.
15647.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF