Frames Number of items: 59
2434238
13080
399
Frames
Üvegezett fa képkeret paszpartuval nyomattal, belső méret: 37,5x50,2 cm
2 000 HUF
2395727
13081
399
Frames
Dekoratív, üvegezett fa képkeretben női aktot ábrázoló gobelin. Belső méret: 42,4x59 cm
9 000 HUF
2436910
13082
399
Frames
2 db fa képkeret, egyik a sarkaiban kissé sérült, belső méret: 70x30,2 cm és 50,2x40,3 cm
2 400 HUF
2436905
13083
399
Frames
2 db kissé kopott fa képkeret, belső méret: 28x28,5 cm és 32,5x24,2 cm
1 800 HUF
2436936
13084
399
Frames
2 db fa képkeret, egyik üvegezett, belső méret: 34x34 cm; másik üveg nélkül, belső méret: 43,5x36,5 cm
2 800 HUF
2420325
13085
399
Frames
Dekoratív, régi art deco fali vagy asztali fa képkeret, elsősorban fotók, képeslapok részére kialakított három szintest szövettel bevont karton belsővel. Hátoldalán támasztóval és két karikával. Kopásnyomokkal. 34,5x55 cm, belső méret: 26,5x47 cm.
2 600 HUF
2422980
13086
399
Frames
1 000 HUF
2353900
13087
399
Frames
Lakkozott fa képkeret, aranyozott. Képméret: 47x32 cm, keret külső méret: 51x65 cm
1 000 HUF
2422463
13088
399
Frames
Dekoratív, historizáló stílusú üvegezett fa képkeret, benne selyemképpel (Velencei részlet). Kisebb kopásnyomokkal, 28x22 cm
2 000 HUF
2443621
13089
399
3800
Frames
2 db régi, dekoratív üvegezett fa képkeret selyemképpel, egyik keret sérült, belső méret: 33x19 cm
3 800 HUF
2444647
13090
399
Frames
4 db kis méretű üvegezett fa képkeret, Párizs, Strasbourg, Zürich nyomatokkal, látható méret: 17x10 és 17x23 cm között
1 400 HUF
2385970
13091
399
Frames
Üvegezett, dekoratív fa képkeret virág gobleinnel, belső méret: 16×16 cm, látható méret: 15x15 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house