https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Flea Market

Number of items: 959

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Vegyes váza tétel, 4 db, 2 db porcelán, az egyik jelzett, a másik jelzetlen, 1 db üveg..stb, változó állapotban, közte kopott, 10 cm és 6 cm
1
12893.

Vegyes váza tétel, 4 db, 2 db porcelán, az egyik jelzett, a másik jelzetlen, 1 db üveg..stb, változó állapotban, közte kopott, 10 cm és 6 cm

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
1
 
Retró faragott, festett fadoboz, kis lepattanással, kopásnyomokkal, 21,5x11,5x5,5 cm,
1
12894.

Retró faragott, festett fadoboz, kis lepattanással, kopásnyomokkal, 21,5x11,5x5,5 cm,

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
2
 
Régi bőr borítású kalap tartó, kopott, sérült, megviselt állapotban, 40x38x28 cm
1
12895.

Régi bőr borítású kalap tartó, kopott, sérült, megviselt állapotban, 40x38x28 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
1
 
Virágmintás zománcozott réz tálka, az alján apró lepattanással, 14x14x4,5
1
12896.

Virágmintás zománcozott réz tálka, az alján apró lepattanással, 14x14x4,5

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
3
 
William Grant's Family Reserve Finest Scoth Whisky doboz, benyomódással, m: 30 cm + 2 db régi fém doboz, kopottak, rozsdanyomokkal, az egyiken benyomódással, 21x13x7 cm és 22x14x8 cm
1
12897.

William Grant's Family Reserve Finest Scoth Whisky doboz, benyomódással, m: 30 cm + 2 db régi fém doboz, kopottak, rozsdanyomokkal, az egyiken benyomódással, 21x13x7 cm és 22x14x8 cm

 
Sold
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Number of bids:
1
 
Angyalkás porcelán doboz 3 pár mandzsettával
1
12898.

Angyalkás porcelán doboz 3 pár mandzsettával

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
0
 
Aranyozott gipsz Buddha szobor kopásokkal 11 cm
1
12899.

Aranyozott gipsz Buddha szobor kopásokkal 11 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
0
 
4 db gipsz és egyéb anyagból készült figura : kb 11 cm
1
12900.

4 db gipsz és egyéb anyagból készült figura : kb 11 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
 
Vegyes bizsu nyaklánc tétel, 10 db, változó állapotban, különféle méretben, fém dobozban.
1
12901.

Vegyes bizsu nyaklánc tétel, 10 db, változó állapotban, különféle méretben, fém dobozban.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Number of bids:
1
 
Antik hatású modern pálinkás butélia, festett mázas kerámia, jelzett, m: 18 cm
1
12902.

Antik hatású modern pálinkás butélia, festett mázas kerámia, jelzett, m: 18 cm

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Number of bids:
1
 
4 db fém fali dísztányér, közte 3 réz tányér, d: 12 cm és 22,5 cm közötti méretben
1
12903.

4 db fém fali dísztányér, közte 3 réz tányér, d: 12 cm és 22,5 cm közötti méretben

 
Sold
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
2
 
Bőr-fa névjegykártya tartó, 11,5x9x6 cm + 2 db régi cigaretta tárca, 8x6 cm, 11,5x8,5 cm
1
12904.

Bőr-fa névjegykártya tartó, 11,5x9x6 cm + 2 db régi cigaretta tárca, 8x6 cm, 11,5x8,5 cm

 
Sold
Starting price:
500 HUF
1,36
EUR
,
1,56
USD
Number of bids:
2
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment