Flea Market
Number of items: 959
2417727
12841
399
Flea Market
Retro nyugatnémet Rhein-Nadel műanyag szoknyaméretező eszköz, eredeti karton dobozában, 2 csomag bontatlan krétaporral, kopásnyomokkal,
2417737
12842
399
Flea Market
Retro műanyag Orient magyar hűtőtálca, 3 db műanyag jégakkuval, eredeti karton dobozában, apró kopásnyomokkal, d: 32 cm
2421391
12843
399
Flea Market
Régi csont nyelű réz kés készlet, 6 db-os, az egyik jelzett, kis kopásnyomokkal, h: 15,5 cm
3 000 HUF
2421400
12844
399
Flea Market
Réz asztali lámpa rózsaszín selyem lámpaernyővel. Jelzés nélkül, működik, kis kopásnyomokkal, m: 40 cm
16 000 HUF
2384993
12845
399
Flea Market
Ecet és olajtartó fa állvány 2 db üveggel, fa dugókkal, kopásokkal, 21x9x17 cm
1 200 HUF
2395683
12846
399
Flea Market
Keleti szobor, virágot tartó nő, műgyanta, jelzett, m: 27cm
3 000 HUF
2405198
12847
399
Flea Market
Weider Canadiana fém marokerősítő, eredeti dobozában, részletes angol nyelvű leírással, 29x22 cm
2359934
12848
399
Flea Market
Üveg mécsestartó, 4 db teamécsesnek való hellyel, 35×6×11 cm
1 200 HUF
2056176
12849
399
100
Flea Market
Fémes csillogású púderszínű üveg gyertyatartó, sérült, m: 9,5 cm
2025714
12850
399
100
Flea Market
Tükör barna fa keretben, eredeti csomagolásában, tükör: 9,5×9,5 cm, keret: 25,5×25,5 cm
2269920
12851
399
Flea Market
Retró ezüst színű ornamentikus díszítésű kék gömb karácsonyfadísz, d: 6 cm
2 400 HUF
2406457
12852
399
Flea Market
Arab mintás fedeles, füles fém kiöntő 11 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m