Flea Market

Number of items: 959

Fém morzsalapát seprűvel, 2 db
12261.

1 200 HUF

Poháralátét tétel, 6 db, jó állapotban, 9×9 cm
12262.

1 400 HUF

Szobai hőmérő 18 cm
12263.

Szobai hőmérő 18 cm

800 HUF

Régi kefe "V" monogrammal, kopásnyomokkal, h: 16 cm
12264.

1 000 HUF

19 db vegyes ezüstözött evőeszköz, jelzett
12265.

2 200 HUF
5,96
6,88
9

Bőr nyakba akasztható tárca, kis kopásnyomokkal, 10×10 cm
12266.

1 000 HUF

3 db különféle réz púder, kopott, d: 3 cm és 7,5 cm közötti méretben
12267.

1 000 HUF

Kígyóbőr tárca, kopásnyomokkal, kis sérülésekkel, 11x9 cm
12268.

1 000 HUF

3 db régi öngyújtó, közte 2 db modern "General" öngyújtó és 1 db régi, régi kopott, foltos fém szappantartóban, a régi öngyújtó kopott, szétjön, h: 7,5 cmx3, 9x6x3 cm
12269.

1 400 HUF

"Szellőzőnyílások eltakarása életveszélye!" zománcozott fém tábla, 10×16 cm
12270.

1 000 HUF

Régi borotva, borotvapengével, kopásnyomokkal
12271.

1 000 HUF

cca 1948 Szövet diáksapka, jelvénnyel
12272.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF