Antique

Number of items: 52

Régi selyem legyező, virágmintával, gróf Hugonnai Vilma orvosnő hagyatékából, h: 30 cm
11867.

6 000 HUF

Cartier Stylo Bille Must II. aranyozott golyóstoll eredeti dobozában, leírással, tanúsítvánnyal. Hibátlan állapotban mind.
11868.

40 000 HUF
108,40
125,00

Ólomüveg ablakdísz fém montírozásban, kézzel festett, Kienel Andrea 97 jelzéssel, láncon falra akasztható, 18,5x16,5 cm
11869.

3 200 HUF
8,67
10,00

Sakkozók, bronz falikép, keretben, szép állapotú. 4x7cm
11870.

10 000 HUF

11871.

55 000 HUF
149,05
171,88

Kovácsoltvas fali tükör. 51x82 cm
11872.

3 000 HUF

Ezüst(Ag) talpú ólomkristály váza, jelzett, csorbákkal, m: 18,5 cm
11873.

6 000 HUF

Alpakka galambos cukorkás doboz, jelzett, 13×14×13 cm
11874.

10 000 HUF
11

Fésülködőtükör. XIX. sz. Politúrozott faragott, fa, szúnyomokkal. 31 cm
11875.

1 200 HUF

Malachit bagoly figura. 9 cm
11876.

Malachit bagoly figura. 9 cm

8 000 HUF

Fekete-fehér kockás csont gömb, labda, dísz. Egy apró sérüléssel. d: 13 cm
11877.

3 000 HUF

Háromlábú gazdagon díszített fém kosárka, tejüveg betéttel. füllel. d: 14,5 cm
11878.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF