Engravings Number of items: 44
2428559
10644
398
Engravings
A Szent István rend díszöltönye. Litográfia. paszpartuban, üvegezett keretben 21,5x27 cm
2 000 HUF
2428567
10645
398
Engravings
Magyar fegyverek a XV-XVI századból. Litográfia. paszpartuban, üvegezett keretben 21,5x27 cm
2 000 HUF
2428576
10646
398
Engravings
Magyar viselet a XII-XIII századból. Litográfia. paszpartuban, üvegezett keretben 21,5x27 cm
2 000 HUF
2428551
10647
398
Engravings
Magyar és kun viselet. Litográfia. paszpartuban, üvegezett keretben 21,5x27 cm
2 000 HUF
2189540
10648
398
Engravings
12 000 HUF
2430041
10649
398
Engravings
Olvashatatlan jelzéssel: Vadászok kutyákkal. Litográfia, papír, jelzett a litográfián. Üvegezett, régi fa keretben, 52×71,5 cm
7 000 HUF
2425207
10650
398
Engravings
Denis Auguste Marie Raffet (1804-1860): Mária sírja (Tombeau de Mariah). Litográfia, papír, jelzett a litográfián nyomtatva. Auguste Bry nyomása. Kissé foltos, körbevágva. 19x25,5 cm
2 000 HUF
2425229
10651
398
Engravings
cca 1800 Stefano Tofanelli (1752 - 1812) metszése Raffaello (1483-1520) után: Apollo isten szekéren. Rézmetszet, papír, jelzés nélkül. Kissé foltos, sérült, körbevágva, kartonra ragasztva. 29x37,5 cm
3 000 HUF
2427985
10652
398
Engravings
cca 1890-1900 Zichy Mihály (1827-1906), 5 db mű: Mondd, köszönöm!; Fiatal lány a középkorból; Az elrablás; A hullócsillagok; Az emberei tehetetlenség. Heliogravűr, papír. Jelzett a heliogravűrön. Bécs, H. O. Miethke kiadása. Hártyapapírral védve. Különböző méretben cm
18 000 HUF
2428677
10653
398
Engravings
cca 1900-1920 Rembrandt van Rijn (1606-1669): Hölgy kályha mellett. Fénynyomat, papír. Üvegezett fa keretben, 23x19 cm.
2 400 HUF
2425974
10654
398
Engravings
cca 1850 Ludwig Rohbock (1820-1883): Királyi vár Pozsonyban / Pressburg. Acélmetszet. 17x14 cm
4 000 HUF
2425970
10655
398
Engravings
cca 1840 Ludwig Rohbock: A Vöröstorony szoros Erdélyben acélmetszet / Red-Tower canyon in Transylvania steel-engraving 25x17 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house