Jewellery Number of items: 210
2356344
19192
398
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, zöld kővel, jelzett, méret: 57, bruttó: 9,84 g
2 800 HUF
2356199
19193
398
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) karikás fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, nettó: 4,52 g
2 200 HUF
2356891
19194
398
Jewellery
Ezüst(Ag) medál, 3 db, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 7,65 g
2 000 HUF
2356875
19195
398
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű, markazit és gyöngy díszítéssel, jelzett, méret: 58, bruttó: 4,23 g
2 000 HUF
2356410
19196
398
Jewellery
Szilikon gyűrű, ezüst(Ag) szerelékekkel, díszítéssel, jelzett, méret: 52, bruttó: 8,19 g
1 800 HUF
2356972
19197
398
Jewellery
Ezüst(Ag) filigrán virág miniatűr, jelzés nélkül, nettó: 17,41 g
4 000 HUF
2356794
19198
398
Jewellery
Ezüst(Ag) ovális gyűrű, borostyánnal, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,99 g
2 000 HUF
2356197
19199
398
Jewellery
Ezüst(Ag) medálok, 4 db, jelzéssel és jelzés nélkül, nettó: 6,96 g
2 000 HUF
2425144
19200
398
Jewellery
6+1 db ezüst (Ag) szalvétagyűrű díszdobozban. Jelzett, össz nettó 42 g
10 000 HUF
2424902
19201
398
Jewellery
Ezüst (Ag) tálka. Jelzett. 158 g, d:13 cm
20 000 HUF
2387299
19202
398
28000
Jewellery
28 000 HUF
2400351
19203
398
360000
Jewellery
Ezüst (Ag) hat személyes evőeszköz készlet. 45 darabos Magyar, XIX. sz. vége. Jelzett, lóherés mesterjeggyel nettó 1831 g + ezüst nyelű kések. A készlethez való késbakok és fűszertartók az árverés további tételei.
360 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house