Flea Market Number of items: 590
2260870
11660
398
Flea Market
Románia feliratú, nagyméretű, faragott fa kulacs, 29x21 cm
3 000 HUF
2261214
11661
398
Flea Market
Fa furulya, festésekkel, repedéssel, h: 53 cm
2 600 HUF
2208808
11662
398
Flea Market
1 200 HUF
2411900
11663
398
Flea Market
Vegyes bolhapiac tétel: egykaros mérleg, Rozmaring mgtsz kulacs, kis kerámia edényke, korsó. faragott fa tányér
2 000 HUF
2407750
11664
398
Flea Market
2 db kerek fadoboz, kézzel festett díszítéssel, az egyik Nagy Lászlóné jelzéssel, kopásokkal, d: 9 cm és 13,5 cm
1 200 HUF
2407792
11665
398
Flea Market
Fa játékházikó táblára szögelve, kicsit hiányos, kopott, m: 9,5 cm, h: 18 cm
1 400 HUF
2407882
11666
398
Flea Market
Fém hamutál gyufatartóval, kopásokkal, karcolásokkal, m: 9 cm, sz: 12 cm
1 400 HUF
2374860
11667
398
3200
Flea Market
Dragon Manz elegáns fekete férfi bőr cipő, kisebb törésnyommal az első részén, m: 39, sérült kartondobozban
3 200 HUF
2391614
11668
398
Flea Market
Fogyasztóöv eredeti dobozában új állapotban
1 600 HUF
2391606
11669
398
Flea Market
Halogén lámpa, új állapotban, eredeti dobozával
1 400 HUF
2410060
11670
398
Flea Market
cca 1950 Erika írógép magyar billentyűzettel, bőr dobozban, kopott állapotban, 36x36x16 cm / ca 1950 Erika typewriter in leather case, in worn condition, 36x36x16 cm
4 000 HUF
2411075
11671
398
2200
Flea Market
1982 Szovjet fém szamovár, elektromos, 220V csatlakozóval, kábellel, 3 l űrtartalom, működőképes, kis kopásokkal, m: 35,5 cm
2 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house