Flea Market
Number of items: 590
2405838
11964
398
Flea Market
Az utolsó vacsorát ábrázoló falióra, elemmel, működik, sarkán kis sérülés, 18×23 cm + 1938 Eucharisztikus Kongresszus jelvény
2 000 HUF
2431139
11965
398
Flea Market
Malév műanyag edény, 6db, kopott, mindegyik alján Malév jelzéssel, 3x8x9 és 2x17x12 cm
1 400 HUF
2430628
11966
398
Flea Market
Műgyanta figura, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 19 cm
1 200 HUF
2431118
11967
398
Flea Market
Fém patkó, kissé kopott, 14x12 cm
1 400 HUF
2327614
11968
398
Flea Market
9 rekeszes fa fali gyűszűtartó, 3 db matricás porcelán gyűszűvel, kopásnyomokkal, 2,5x15,5×11 cm
6 000 HUF
2410781
11969
398
Flea Market
Bőr kutyapóráz és nyakörv, h: 100 cm és 28 cm
1 600 HUF
2431279
11970
398
Flea Market
Vegyes körző tétel, részben hiányos
1 000 HUF
2431695
11971
398
Flea Market
Lampart zománcozott fém kis kád. Jelzett, kopott, 19x9x6 cm
1 400 HUF
2431805
11972
398
Flea Market
Alpakka tétel, össz. 8 db: 6 db Hacker kupica, m: 7,5 cm; Hacker tojástartó, m: 7 cm; Münchmeyer kanna, 0,2 l, kissé deformált fedéllel, m: 11 cm, mind kopásnyomokkal
4 000 HUF
2431689
11973
398
Flea Market
Cigarettartó fa doboz, népies ornamentikával, kézzel festett, kopott, 4,5x12,5x20 cm
1 200 HUF
2430451
11974
398
Flea Market
7 db különféle hűtőmágnes + 3 db Las Vegast ábrázoló kulcstartó
1 200 HUF
2401027
11975
398
Flea Market
Rózsás ékszertartó doboz, fém díszítéssel, jó állapotban, 10×7,5×5 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m