Flea Market

Number of items: 590

Az utolsó vacsorát ábrázoló falióra, elemmel, működik, sarkán kis sérülés, 18×23 cm + 1938 Eucharisztikus Kongresszus jelvény
11964.

2 000 HUF

Malév műanyag edény, 6db, kopott, mindegyik alján Malév jelzéssel, 3x8x9 és 2x17x12 cm
11965.

1 400 HUF

Műgyanta figura, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 19 cm
11966.

1 200 HUF

Fém patkó, kissé kopott, 14x12 cm
11967.

1 400 HUF

11968.

6 000 HUF

Bőr kutyapóráz és nyakörv, h: 100 cm és 28 cm
11969.

1 600 HUF

Vegyes körző tétel, részben hiányos
11970.

1 000 HUF

Lampart zománcozott fém kis kád. Jelzett, kopott, 19x9x6 cm
11971.

1 400 HUF
16

Alpakka tétel, össz. 8 db: 6 db Hacker kupica, m: 7,5 cm; Hacker tojástartó, m: 7 cm; Münchmeyer kanna, 0,2 l, kissé deformált fedéllel, m: 11 cm, mind kopásnyomokkal
11972.

4 000 HUF

Cigarettartó fa doboz, népies ornamentikával, kézzel festett, kopott, 4,5x12,5x20 cm
11973.

1 200 HUF

7 db különféle hűtőmágnes + 3 db Las Vegast ábrázoló kulcstartó
11974.

1 200 HUF

Rózsás ékszertartó doboz, fém díszítéssel, jó állapotban, 10×7,5×5 cm
11975.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF