Art-ceramics

Number of items: 97

Narancsszín kínáló tál. Jelzett iparművész mázas kerámia. d: 25 cm
11024.

3 000 HUF

Tófej kerámia madaras áttört váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16x21 cm
11025.

6 000 HUF

Tófej retro iparművész váza. Mázas kerámia. Jelzett, hibátlan. 31 cm
11026.

3 000 HUF

Tófej kerámia iparművész sün figura 15 cm + Füles   díszváza. Jelzés nélkül. m: 15 cm Hibátlan
11027.

2 000 HUF

2 db Tófej retró narancs mázas kerámia. váza és hamutál. Jelzett, hibátlan. m: 21 cm
11028.

3 000 HUF

BE jelzéssel retro iparművész mázas kerámia falikép 15x35 cm
11029.

4 000 HUF

Dekoratív mintás váza, mázas kerámia, Király jelzéssel, tetején sérült, javított, m: 28,5 cm
11030.

3 000 HUF

Király Károly iparművész váza. hólyagos mázzal. Jelzett, hibátlan. 21 cm
11031.

6 000 HUF

Sarkadi kerámia fali dísz. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett 20x30 cm
11032.

5 000 HUF

3 db retró mintás mázas kerámia edény (váza, ikebana, teknős formájú füstölőtartó), jelzettek, kopásnyomokkal, a vázán mázrepedésekkel
11033.

4 600 HUF
12,47
14,38

Zöld.piros retro kerámia tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 20 cm
11034.

1 600 HUF

CTY jelzéssel: Rózsaszín kerámia váza. repesztett mázzal. Kis lepattanással. m: 20 cm
11035.

1 600 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF