Art-ceramics
Number of items: 97
2413323
11024
397
Art-ceramics
Narancsszín kínáló tál. Jelzett iparművész mázas kerámia. d: 25 cm
3 000 HUF
2422088
11025
397
Art-ceramics
Tófej kerámia madaras áttört váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 16x21 cm
6 000 HUF
2422020
11026
397
Art-ceramics
Tófej retro iparművész váza. Mázas kerámia. Jelzett, hibátlan. 31 cm
3 000 HUF
2413324
11027
397
Art-ceramics
Tófej kerámia iparművész sün figura 15 cm + Füles díszváza. Jelzés nélkül. m: 15 cm Hibátlan
2 000 HUF
2419739
11028
397
Art-ceramics
2 db Tófej retró narancs mázas kerámia. váza és hamutál. Jelzett, hibátlan. m: 21 cm
3 000 HUF
2415275
11029
397
Art-ceramics
BE jelzéssel retro iparművész mázas kerámia falikép 15x35 cm
4 000 HUF
2422840
11030
397
Art-ceramics
Dekoratív mintás váza, mázas kerámia, Király jelzéssel, tetején sérült, javított, m: 28,5 cm
3 000 HUF
2421137
11031
397
Art-ceramics
Király Károly iparművész váza. hólyagos mázzal. Jelzett, hibátlan. 21 cm
6 000 HUF
2420589
11032
397
Art-ceramics
Sarkadi kerámia fali dísz. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett 20x30 cm
5 000 HUF
2413827
11033
397
4600
Art-ceramics
3 db retró mintás mázas kerámia edény (váza, ikebana, teknős formájú füstölőtartó), jelzettek, kopásnyomokkal, a vázán mázrepedésekkel
4 600 HUF
2417548
11034
397
Art-ceramics
Zöld.piros retro kerámia tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 20 cm
1 600 HUF
2417647
11035
397
Art-ceramics
CTY jelzéssel: Rózsaszín kerámia váza. repesztett mázzal. Kis lepattanással. m: 20 cm
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m