Flea Market

Number of items: 744

Berndorf alpakka húsvilla, szecessziós mintával díszített, jelzett, apró kopásnyomokkal, h: 27 cm
12146.

2 600 HUF
7,05

Alpakka tálca, horpadásokkal, kisebb sérülésekkel, 25,5x19,5 cm
12147.

1 800 HUF

Alpakka tálca, jelzett, 26,5x18,5 cm
12148.

2 000 HUF

Erotikus, szecessziós stílusú, női akttal plasztikusan díszített hamutartó, műgyanta, kopásnyomokkal, d: 9 cm, m: 6,5 cm
12149.

3 000 HUF

Réz szecessziós morzsalapát kefével, hátoldalán D.R.G.M.A. Ges. Gesch. beütéssel, kopásnyomokkal, h: 31 cm + kefe fa nyéllel, kopott, h: 27,5 cm
12150.

4 600 HUF
12,47
14,38

Suszter kalapács fém fejjel, fa nyéllel, kopásnyomokkal, h: 33 cm + 4 db egyéb kisebb méretű bőrös-cipész szerszám (olló, lyukasztó stb.)
12151.

3 800 HUF
10,30
11,88

Extol fa maró készlet, 5 db fém marófejjel, újszerű állapotban, fa dobozban, marófejek: h: 9 cm
12152.

4 000 HUF

Üveges és kisméretű kalapács fém fejjel, fa nyéllel, kopásnyomokkal, h: 24 és 27,5 cm
12153.

1 400 HUF

Bronz váza, kacsás motívummal, jó állapotban, m:10 cm
12154.

6 000 HUF

Derma Wand bőrkezelő készülék leírással, tokjában
12155.

2 000 HUF

Fa kulacs szőr és bőr borítással, a bőr néhány helyen sérült, m: 19,5 cm
12156.

1 200 HUF

Stiebel Eltron 2 m zollstock + cserélhető fejes csavarhúzó 5 db fejjel + fém snitzer + 6 db ácsceruza
12157.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF