Number of items: 256

Zsolnay retro rajzfilm mintás porcelán pohár. Jelzett, matricás, hibátlan.. 12 cm
11179.

3 000 HUF

11180.

36 000 HUF
97,56
112,50

11181.

18 000 HUF
48,78
56,25

11182.

40 000 HUF
108,40
125,00

11183.

5 000 HUF

Zsolnay mázas kacsa vagy hattyú formájú tál, tervező: Török János, jelzés nélkül, apró mázhibákkal, m: 14 cm, h: 13 cm
11184.

8 000 HUF

Zsolnay porcelán Jancsi és Juliska bögre, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 9 cm
11185.

1 000 HUF

11186.

20 000 HUF
54,20
62,50

Zsolnay sültes tál. Matricás, jelzett, kis kopással 36x26 cm
11187.

3 000 HUF

Zsolnay porcelán nyuszi, kézzel festett, jelzett, kis kopással, m: 6,5 cm
11188.

1 200 HUF

Zsolnay porcelán szerelmes pár, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 11 cm
11189.

3 000 HUF

11190.

7 000 HUF
18,97
21,88

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF