Art-ceramics
Number of items: 80
2412320
11051
396
Art-ceramics
Retró mázas virágváza, jelzés nélkül, kis mázhibákkal, 22×19,5 cm
2 000 HUF
2391071
11052
396
Art-ceramics
Gyümölcsös kínáló tál görög motívumokkal, mázas kerámia, festett, jelzés nélkül, a belsejében kopásnyomokkal, m: 18 cm, d: 25 cm
2 000 HUF
2405849
11053
396
Art-ceramics
Városlődi fajansz fűszeres fiókok, 4 db, jelzett, sérülésekkel, 14×13,5×11 cm
8 000 HUF
2377741
11054
396
Art-ceramics
Naprafogó mintás tál. Mázas kerámia, fali dísz tál. Kézzel festett, jelzés nélkül, apró kopással. d: 34 cm
2 400 HUF
2404325
11055
396
Art-ceramics
Österr. Edelkeramik áttört, gyümölcsös kerámia tál, jelzett, kopással, kis lepattanásokkal, mázhibákkal, javításokkal. d: 26 cm, m: 10,5 cm
2 000 HUF
2406239
11056
396
Art-ceramics
Karlsbadi ásvány hatású kerámia váza. Jelzett, hibátlan. 21 cm
1 400 HUF
2091014
11057
396
3400
Art-ceramics
3 db terrakotta plakett. 2 db magyar címer 17 cm, Áééami Operaház d: 14 cm
3 400 HUF
2407157
11058
396
Art-ceramics
Virágmintás fekete kerámia fali dísztányér, Fazekas István Hajdúszoboszló jelzéssel, kisebb mázsérülésekkel, kopásnyomokkal, d: 22 cm
2 000 HUF
2405275
11059
396
Art-ceramics
Szecessziós stílusú virágos fajansz váza, kisebb repedésekkel, m: 37,5 cm
20 000 HUF
2405171
11060
396
Art-ceramics
Iparművészeti vállalatos Gorka váza / kancsó, mázas kerámia, matricával jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 20,5 cm
5 000 HUF
2410426
11061
396
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos csíkos mintás váza, mázas kerámia, jelzett, apró mázhibákkal, m: 23 cm
2 800 HUF
2410423
11062
396
Art-ceramics
Piros-fekete csíkos Gránit retro váza pár. Mázas kerámia, jelzett, hibátlan. 22 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m