Art-ceramics

Number of items: 80

Art deco kerámia fali dísz Madonna a kis Jézussal. Jelzés nélkül, töredékes címkével. Mázas kerámia, kopásokkal. 32x18 cm
11012.

7 000 HUF
18,97
21,88

Art deco kalapos kislány figura, fali dísz, mázas kerámia, kopásokkal. 17x10 cm
11013.

3 000 HUF

Schütz Blansko virágos tál, kézzel festett mázas fajansz, jelzett, minimális, hátsú lepattanással , d:35 cm / Schutz Blansko wall plate, signed, tiny crack, hand painted
11014.

18 000 HUF
48,78
56,25

Art deco kerámia fali dísz, kézzel festett, jelzés nélkül, egyiken nagyobb, a másikon apróbb lepattanások, mindkettőn kopásnyomok, 10×11 és 13×9 cm
11015.

3 000 HUF

Retro mintás Tófej váza. Mázas kerámia, geometrikus mintákkal, kézzel festett. Hibátlan. 31 cm
11016.

5 000 HUF

Plasztikus mintával díszített fajansz kancsó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm
11017.

6 000 HUF

Kerámia rózsacsokor, kézzel festett, jelzés nélkül, lepattanásokkal, d: 17 cm
11018.

4 800 HUF
13,01
15,00

Irizáló kerámia váza, jelzés nélkül, m: 17 cm
11019.

3 000 HUF

Sárkányos padlóváza. Vietnami, mázas kerámia. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 40 cm
11020.

2 000 HUF

Retro kerámia hamutál és snackes edény. Jelzettek, hibátlanok. d: 14 cm, d:  12,5 cm.
11021.

1 000 HUF

Elefánt, mázas kerámia, apró mázhibákkal, jelzett (címkén Uzor, talpán RA jelzéssel), m: 16 cm, h: 20 cm
11022.

1 800 HUF

Narancsszínű kétszájú mázas kerámia váza, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13 cm
11026.

2 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF