Books: Other rarities Number of items: 316
2405788
18112
396
1 200 HUF
2406320
18113
396
Ihász Gábor: Magyar nyelvtana. Középiskolák használatára. Átdolgozta: Barbarics Róbert. Bp., 1885, Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai) Rt. Huszonnegyedik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, benne számos jegyzettel, firkával, egy-két javíott lappal, szakadt lapokkal, az elülső szennylapon rajzzal, megviselt állapotban.
1 000 HUF
2390923
18114
396
Forintos Anna: Csendességben. Versek, festmények, rajzok. A szerző, festőművész, Forintos Anna (1937-) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1990, Könyvkötő Szövetkezet-ny. Szerzői kiadás. Illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötés.
1 000 HUF
2411617
18115
396
Én nem mondok le soha a reményről. Várnai Zseni versei az anyaszívről. DEDIKÁLT! Bp., 1940, Arany János Irodalmi és Műintézet. Kiadói papírkötés, kissé sérült papír védőborítóval, kissé kopottas állapotban + Várnai Zseni gépelt levele két új verseskönyvével kapcsolatban, saját kezű aláírásával.
1 200 HUF
2408808
18116
396
Davori Relkovics Néda: Boldog Margit szigete. Árpádházi B. Margit születésének 700-ik évfordulója emlékére. Györgyfi György rajzaival. Bp.,(1941), Szent István-Társulat. Kiadói kissé kopott illusztrált félvászon-kötésben.
2 400 HUF
2410322
18117
396
Balázs Anna: Maris. A szerző DEDIKÁLT példány. hn., én., Korszerű Könyvtár. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés, a gerincen sérüléssel.
1 200 HUF
2410301
18118
396
Tölgyesi Tamás: Ídő. Versek. Bp.,(1943), Anonymus, 46 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval. Megjelent 500 számozott példányban, de ez számozatlan példány. A szerző által DEDIKÁLT példány.
1 200 HUF
2408826
18119
396
Kátay A.: Üdvözletek és bókok könyve, vagyis utasitás az illemre és finom modorra, ... Bp., 1887, Robicsek Zsigmond, 156+4 p. Kiadói kopott egészvászon-kötésben, szakadt címlappal.
2 400 HUF
2410374
18120
396
Szenes Béla: Kezdő Péter első könyve és más vidám írások. Bp., 1923, Légrády. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, a kötéstáblákról a papír borítás belül részben levált.
1 000 HUF
2408836
18121
396
Kacsó Dénes: Elfejetett fiatalok. Regény. Bp., 1932, Centrum. Átkötött egészvászon-kötésben, bekötött elülső illusztrált borítóval.
2 400 HUF
2406042
18122
396
Doyle, A, Conan : Egy veszélyes kirándulás, A koroskó tragédiája. Bp., 1903. Révai. Fűzve. félvászon kötésben.
1 000 HUF
2410315
18123
396
Barta Lajos: Örvény. Színmű öt felvonásban. Történik egy vidéki városban. Bp., 1919, Pallas. Átkötött kopott egészvászon-kötés, "Bírálati Tiszteletpéldány" bélyegzéssel.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house