Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 32

Franciaroszág 1867. "QUE L'HOMME DONGNESÉPARE PAS GE QUE DIEU A UNI - S. MATHIEU CHAP XIX" peremen jelzett, kétoldalas Ag házassági emlékérem, hátoldalon díszes monogram, peremen "MARIE VARANNE EMILE MINO 20 JUILLET 1867" gravírozással. Szign.: Petit F. (14,05g/32mm) T:1-,2
31580.

3 800 HUF
10,30
11,88

Franciaország DN "JE RENONCE A SATAN A SES POMPES ET A SES OEUVRES" peremen jelzett, kétoldalas Ag bérmálkozási emlékérem (9,99g/29mm) T:2
31581.

3 800 HUF
10,30
11,88

Franciaország DN "MARIAGE CHRETIEN (Keresztény esküvő)" peremen jelzett, kétoldalas Ag emlékérem (6,13g/24mm) T:2
31582.

3 600 HUF
9,76
11,25

31583.

800 HUF

31584.

2 000 HUF

31585.

30 000 HUF
81,30
93,75

Német Birodalom ~1904. "Franz Lenbach" Br emlékérem. Szign.: Hermann Hahn (70mm) T:2 kis patina  Germany ~1904. "Franz Lenbach" Br commemorative medallion. "FRANZ LENBACH / IGNIS DE COELO" Sign.: Hermann Hahn (70mm) C:XF small patina
31586.

12 000 HUF

Németország/Ausztria(?) 1947. "PROSIT / ICH BRING DIR GLÜCK IM NEUEN JAHR" ezüstözött Zn újévi szerencse zseton (23mm) T:2
31587.

1 400 HUF

31588.

3 000 HUF

Német Szövetségi Köztársaság 1967. "GEDENKSTATTE DER SIEBENBÜRGER SACHSEN - DINKELSBÜHL / DEINER SPRACHE DEINER SITTE DEINEN TOTEN BLEIBE TREU" kétoldalas Br emlékérem (50mm) T:1-
31589.

1 400 HUF

Németország 1978. "Jakob Andreä teológia professzor" kétoldalas, jelzetlen Ag emlékérem (16,75g/34mm) T:1- (eredetileg PP) patina Germany 1978. "Jakob Andreä - 1528-1590 / Dem Vater der Konkordienformel - In Memoriam - Zum 450. Geburtstag - 1978 - 1528 Geboren in Waiblingen - Professor der Theologie, Kanzier der Universität Tübingen" unmarked Ag medallion (16,75g/34mm) C:AU (originally PP) patina
31590.

3 200 HUF
8,67
10,00

Németország ~1990- 9db-os vegyes, ezüstözött és egy darab aranyozott emlékérem tétel T:,1,1- (közte eredetileg PP)
31591.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF