Books: Other rarities Number of items: 295
2388302
17887
394
Körmendi János: Nyakig a színházban. Szatirikus színháztörténet I. köt. Bp., é.n., az LSI Oktatóközpont kiadása. Kiadói papírkötésben, jó állapotban. A szerző által aláírt példány.
1 600 HUF
2392195
17888
394
May Károly: Mandarinok országában. Regény. Ford.: Farkas Emőd. Bp.,én.,Tolnai. Kiadói illusztrált papírkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
2 800 HUF
2369269
17889
394
Székely népballadák. Összeállította és magyarázta: Ortutay Gyula. Buday György fametszeteivel. Bp.,1935., Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, 311+1 p. Első kiadás. Kiadói kissé kopott aranyozott félbőr-kötés. Számozatlan példány.
2 400 HUF
2369117
17890
394
Verne Gyula: Sztrogoff Mihály. A cár futárja. Ford.: Kövér Ilma. Geiger Richárd rajzaival. Bp., én., Tolnai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
1 600 HUF
2368890
17891
394
Tamási Áron: Szívbéli barátok. Ifjúsági regény. Bp., 1946, Révai, 125+3 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos hátsó borítóval.
1 600 HUF
2385610
17892
394
Charles Bukowski: Shakespeare ilyet nem csinált. Fordította: Pritz Péter. Bp, 2011, Cartaphilus Könyvkiadó. Michael Montfort fotóival. Kiadói papírkötésben, a borítón apró sérülésekkel, egyébként jó állapotban.
2 000 HUF
2385076
17893
394
Bujtor István: Ezt megcsíptük Oszi.!? [Bp.,1992], Bujtor Film Kft. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
2 400 HUF
2387841
17894
394
Faluról-falura, házról-házra. Gyűjtötte, rajzolta és írta: Csete Balázs. Bp., 1940, Paulovits Imre, 168 p. Második, bővített kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval, egy lapon ceruzás gyerek rajzzal.
2 400 HUF
2389343
17895
394
Wass Albert: Nagypénteki sirató I.-II. (Kiadott és hagyatékban maradt versek) Marosvásárhely, 2002, Mentor. Kiadói papírkötés.
2 400 HUF
2389340
17896
394
Wass Albert: Csillag az éjszakában. Marosvásárhely, 2005, Mentor. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2389036
17897
394
Wass Albert: Vérben és viharban. Egyedül a világ ellen. Pomáz, 2002, Kráter. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2389058
17898
394
Wass Albert: Tavaszi szél és más színművek. Pomáz, 2003, Kráter. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói védőborítóban.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house