Books: Other rarities Number of items: 295
2390361
17996
394
Georg Wilhelm Friedrich Hegel: Hegel esztétika. Rövidített kiadás. Bp., 1974, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóban.
1 000 HUF
2388452
17997
394
Csukás István: Mint az ejtőernyősök. Összegyűjtött versek. Bp., 1986, Szépirodalmi. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
2 000 HUF
2394132
17998
394
Kabos Ede: Damajanti. Az én novelláimból. Bp., 1911, Nyugat. 198 p. Korabeli dekoratív félvászon kötésben.
1 000 HUF
2386074
17999
394
Tamási Gáspár: Vadon nőtt gyöngyvirág. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé szakadt papírborítóval. 2390815
394
Oberfrank Ferenc-Rékai Jenő: Drágakövek. 2. kiadás. Bp., 1984, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1 800 HUF
2392240
18001
394
Popini Albert: Horatius. Bp., 1895,Kilián Frigyes, 1 t+153 p.+2 (kihajtható táblák) t. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti kiadói papírborítókat bekötötték, körbevágott példány.
2 000 HUF
2388190
18002
394
Verne Gyula: A hódító Robur. Fordította Huszár Imre. Budapest, én., Franklin-Társulat. Negyedik kiadás. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kissé kopottas borítóval, sérült gerinccel és meglazult kötéssel.
1 400 HUF
2392205
18003
394
Karl May: Eine deutsche Sultana. Dresden, én.,,H. G. Münchmeyer. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval.
2 800 HUF
2386009
18004
394
Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1978, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egész-műbőr kötés, réz kapoccsal, kiadói karton-tokban, jó állapotban.
2 000 HUF
2385883
18005
394
1 400 HUF
2385894
18006
394
1 400 HUF
2385246
18007
394
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house