Jewellery

Number of items: 206

Aranyozott ezüst(Ag) rombuszos fülbevalópár, jelzett, h: 2,5 cm, bruttó: 3,91 g
19192.

1 800 HUF

Ezüst(Ag) rombuszos fülbevalópár, markazittal, jelzett, h: 3,5 cm, bruttó: 8,67 g
19193.

3 800 HUF
10,30
11,88

Ezüst(Ag) kör alakú gyűrű, jelzett, méret: 56, bruttó: 6,69 g
19194.

2 200 HUF
5,96
6,88

Ezüst(Ag) gyűrű, rózsaszín kővel, jelzett, méret: 55, bruttó: 5,2 g
19195.

3 000 HUF

Ezüst(Ag) négyzetes fülbevalópár, gyöngyház berakással, jelzett, 1,5×1,1 cm, bruttó: 3,3 g
19196.

5 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű, rubin színű kővel. Jelzett. 2,4g m: 56
19197.

2 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű, kővel. Jelzett. 2,36 g m: 56
19198.

2 000 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű, lila kővel. Jelzett. 6,8g m: 52
19199.

2 000 HUF

Vegyes írószer, sörnyitó és egyéb apróság tétel.
19200.

2 000 HUF
17

Ezüst (Ag) nyelű kés készlet 6 db, jelzett, XIX. sz. vége: Solingeni jelzett acél pengével, szép  állapotban 19 cm
19201.

10 000 HUF
10

19202.

110 000 HUF
298,10
343,75

Ezüst (Ag) hólyagos tálca. XIX. sz. vége  magyar, jelzett, ML mesterjeggyel. 34x26 cm, 548 g
19203.

70 000 HUF
189,70
218,75
13

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF