https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 210

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1927 Deutsche Kunst und Dekoration, 30. évfolyam, 10. és 12. füzet, sérült borítóval, német nyelven
1
13196.

1927 Deutsche Kunst und Dekoration, 30. évfolyam, 10. és 12. füzet, sérült borítóval, német nyelven

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 
1927-1928 Deutsche Kunst und Dekoration, 31. évfolyam, 2. és 8. füzet, sérült borítóval, német nyelven
1
13197.

1927-1928 Deutsche Kunst und Dekoration, 31. évfolyam, 2. és 8. füzet, sérült borítóval, német nyelven

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 
1927 Orvosi naptár orvostörténelmi adatokkal és jegyzetekkel, kiadja: Liget-, Park- és Svábhegyi Szanatórium, néhány bejegyzéssel 1944-ből, szakadt borítóval
1
13198.

1927 Orvosi naptár orvostörténelmi adatokkal és jegyzetekkel, kiadja: Liget-, Park- és Svábhegyi Szanatórium, néhány bejegyzéssel 1944-ből, szakadt borítóval

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
1
 
1928 Pöstyénfürdő, ismertető füzet, térképpel, ábrákkal, díjjegyzékkel
1
13199.

1928 Pöstyénfürdő, ismertető füzet, térképpel, ábrákkal, díjjegyzékkel

 
The item is not available
Starting price:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Number of bids:
0
 
1929 Deutsche Kunst und Dekoration, 32. évfolyam, 5. és 6. füzet, sérült borítóval, német nyelven
1
13200.

1929 Deutsche Kunst und Dekoration, 32. évfolyam, 5. és 6. füzet, sérült borítóval, német nyelven

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 
1929 Kodak, Kodak Limited budapesti fiókja, ismertető prospektus, illusztrált, 64p
1
13201.

1929 Kodak, Kodak Limited budapesti fiókja, ismertető prospektus, illusztrált, 64p

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
1
 
1929 Az Est hármaskönyve, fekete-fehér képekkel, korabeli reklámokkal, a gerinctől részben elvált kötéssel + Modiano cigaretta reklám könyvjelző
1
13202.

1929 Az Est hármaskönyve, fekete-fehér képekkel, korabeli reklámokkal, a gerinctől részben elvált kötéssel + Modiano cigaretta reklám könyvjelző

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Number of bids:
6
 
1929 Építőipar - Építő Művészet című újság 53. évfolyamának 29-30. száma
1
13203.

1929 Építőipar - Építő Művészet című újság 53. évfolyamának 29-30. száma

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Number of bids:
0
 
1929 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. 1929. január-december, III, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső. Debrecen, 1929, (Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata-Városi Nyomda-ny.), IV+556 p.+5 t. Félvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, kijáró lappal.
1
13204.

1929 Debreceni Szemle. Tudományos Folyóirat. 1929. január-december, III, teljes évfolyam. Szerk.: Hankiss János, Milleker Rezső. Debrecen, 1929, (Debrecen Sz. Kir. Város-Tiszántúli Ref. Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata-Városi Nyomda-ny.), IV+556 p.+5 t. Félvászon-kötés, bekötött eredeti papírborítókkal, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, kijáró lappal.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Number of bids:
0
 
1929 Deutsche Kunst und Dekoration, 33. évfolyam, 1. és 3. füzet, sérült borítóval, német nyelven
1
13205.

1929 Deutsche Kunst und Dekoration, 33. évfolyam, 1. és 3. füzet, sérült borítóval, német nyelven

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 
1930 Deutsche Kunst und Dekoration, 33. évfolyam, 5. és 6. füzet, sérült borítóval, német nyelven
1
13206.

1930 Deutsche Kunst und Dekoration, 33. évfolyam, 5. és 6. füzet, sérült borítóval, német nyelven

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 
1930 Deutsche Kunst und Dekoration, 33. évfolyam, 11. és 12. füzet, sérült borítóval, német nyelven
1
13207.

1930 Deutsche Kunst und Dekoration, 33. évfolyam, 11. és 12. füzet, sérült borítóval, német nyelven

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Number of bids:
1
 

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment